ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

گزارش جدید: اپل درحال بررسی همکاری با استارتاپ خودروسازی Rivian است

اپل ظاهراً درحال ارزیابی امکان همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودروهای برقی در ایالات‌متحده است.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۹:۳۴

اپل ممکن است وارد همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودرو برقی شود. این شرکت ظاهراً درحال ارزیابی امکان همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودروهای برقی در ایالات‌متحده است و به‌نظر می‌رسد که Rivian یکی از نامزد‌های بسیار محتمل برای این همکاری باشد.

اوایل سال جاری میلادی، اپل پروژه خودروی الکتریکی تایتان را لغو کرد، اما گزارش جدیدی می‌گوید که جاه‌طلبی‌های اپل ظاهراً برای این پروژه تمام نشده است.

در گزارش جدید دیجی‌تایمز به این موضوع اشاره شده است که گمان‌زنی‌هایی در زنجیره تأمین مطرح شده است که می‌گوید اپل در حال بررسی همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودروهای الکتریکی است.

یکی از منابع آگاه بازار می‌گوید اپل ممکن است بعد از 10 سال تحقیق در مورد خودروهای برقی و خودروهای خودران، حالا به‌جای ساخت اتومبیل خود، با شرکت دیگری همکاری کند.

اپل ممکن است وارد همکاری با یک استارتاپ در حوزه خودرو برقی شود

APPLE

در حالی که مشخص نیست که چنین همکاری، چه شکلی می‌تواند داشته باشد، اما گزارش جدید نشان می‌دهد یکی از نامزدهای احتمالی Rivian باشد. جزئیات بیشتری در مورد این موضوع هنوز ارائه نشده است. مشخص نیست که همکاری اپل و Rivian چگونه خواهد بود. حتی مشخص نیست که آیا Rivian به چنین همکاری علاقه‌مند است یا خیر. با‌این‌حال، حداقل براساس اطلاعات فاش شده ازطریق منابع مربوط به زنجیره تأمین، اپل ظاهراً درحال بررسی چنین موضوعی است.

باید دید درنهایت اپل برای خودروی برقی خود چه تصمیمی می‌گیرد و این موضوع به کجا ختم خواهد شد. همانطور که گفته شده اطلاعاتی زیادی در مورد این موضوع در دست نیست و به‌نظر می‌رسد که صرفاً براساس گمان‌زنی‌ها در میان تأمین‌کنندگان اپل چنین موضوعی مطرح شده است. در نتیجه باید منتظر انتشار خبرهای بیشتری در این زمینه بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی