ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی
اخبار خودرو

جزئیات مربوط به طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی

طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی ایران خودرو مخصوص بخش دوم مشتریان با اولویت پاییز ۱۴۰۲ است. این دسته افراد در صورت تمایل می‌توانند به جای پارس سفارشی با موتور XU7P، عملیات تکمیل وجه ...

دلارام شرف الدین
نوشته شده توسط دلارام شرف الدین | ۱۳ مهر ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی ایران خودرو مخصوص بخش دوم مشتریان با اولویت پاییز ۱۴۰۲ است. این دسته افراد در صورت تمایل می‌توانند به جای پارس سفارشی با موتور XU7P، عملیات تکمیل وجه را برای مدل عادی خودروی پارس انجام دهند.

شرکت در طرح تبدیل پارس سفارشی به پارس معمولی و انجام عملیات تکمیل وجه تنها در ۷ روز امکان‌پذیر است. پارس معمولی نیز به موتور XU7P مجهز بوده و به عنوان مدل ۱۴۰۲ پلاک گذاری می‌شود. این خودروی سواری با رنگ سفید عرضه، و موعد تحویل آن ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

بد نیست بدانید پژو پارس سفارشی و معمولی مجهز به موتور XU7P به غیر از اضافه شدن امکاناتی به کابین، همچون سنسور نور و باران، سیستم پایش فشار باد لاستیک‌ها و ...،. به تفاوت چندان خاصی با یکدیگر ندارند. و اما برای آن دسته از مشتریانی که مایل به تعویض خودرو نیستند، شرایط دریافت خودروی ثبت نامی متعاقبا اعلام خواهد شد. جزئیات مربوط به طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی در جدول زیر ارائه شده است.

خودرو ثبت نامیخودرو جایگزینبرنامه فروشموعد تحویلقیمت
پارس سفارشی با موتور XU7Pپارس معمولی با موتور XU7P (با کد کلاس ۳۵۱۰۶)۱۰۶۴۰۸۹۰ روزه۲۹۴.۱۳۳.۲۰۰ تومان
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی