ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تسلا سایبرتراک
اخبار خودرو

تحویل تسلا سایبرتراک به دلیل شل بودن پدال گاز متوقف شده است

اعضای انجمن باشگاه مالکان تسلا سایبرتراک در غروب جمعه، 12 آوریل، شروع به ارسال پست‌هایی درباره کنسل شدن تحویل خودروهای خود کردند.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

مشتریان که انتظار دارند به زودی تسلا سایبرتراک خود را تحویل بگیرند، از اینکه زمان تحویل آن‌ها به دلیل یک «مسئله غیرمنتظره» لغو شده است، شاکی هستند. گزارش‌ها حاکی از آن است که دلیل این تاخیر وجود مشکل در پدال گاز این خودروها بوده است.

اعضای انجمن باشگاه مالکان سایبرتراک در غروب جمعه، 12 آوریل، شروع به ارسال پست‌هایی درباره کنسل شدن تحویل خودروهای خود کردند. یکی از خریداران گفت که قرار تحویل او فقط 13 ساعت قبل از اینکه او پیکاپ جدید خود را تحویل بگیرد لغو شده است.

یکی دیگر از خریدارها گفت که او هم شرایط مشابهی را تجربه کرده و پیامی که از تسلا دریافت کرده بود را در انجمن منتشر کرد. در این پیام دلیل لغو تحویل خودرو «تأخیر غیرمنتظره در آماده‌سازی وسیله نقلیه» عنوان شده است.

متأسفانه در این پیام دلیل خاصی برای تأخیر ذکر نشده است. تسلا به درخواست برای اظهارنظر پاسخ نداد، اما اعضای انجمن حدس می‌زنند که این مشکل مربوط به پدال گاز است.

تاخیر در تحویل تسلا سایبرتراک به رسانه‌های اجتماعی رسید

روز شنبه، 13 آوریل، حساب @WholeMarsBlog که اغلب مطالبی در مورد تسلا در پلتفرم X پست می‌کند، خبر لغو تمام تحویل‌های سایبرتراک به مدت هفت روز را منتشر کرد. او پدال گاز را دلیل این تاخیر اعلام کرده بود.  

البته اطلاعات کمی در این زمینه در دسترس است. با این حال پیش از این مالک یک سایبرتراک مطلبی درباره بروز یک مشکل در حین رانندگی در تیک‌تاک منتشر کرده بود.

تسلا سایبرتراک

او گفت که روکش پدال گازش لیز خورده و در شکاف کوچکی بین کف و یک پنل داخلی افتاده است. این اتفاق منجر به فشرده شدن پدال تا پایین و شتاب‌گیری ناخواسته شده است. خوشبختانه، او توانسته خونسردی خود را حفظ کند و ترمزها خودرو را متوقف کرده‌اند.

پیش از این، توماس رمو، صاحب کانال یوتیوبی Gear Down، گزارش داده بود که هر بار می‌خواست در حالت Beast Mode تخت‌گاز برود، سایبرتراک توانایی شتاب گرفتن را از دست می‌داد. البته طبق ادعای او، دلیل این مشکل در واقع شل شدن یک کابل برق بوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی