ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نمایندگی کرمان موتور با استاندارد جدید
اخبار خودرو

نخستین نمایندگی کرمان موتور با استاندارد جدید افتتاح شد

طی روزهای اخیر نخستین نمایندگی کرمان موتور یعنی نمایندگی ۱۵۱۷ زارعی با استانداردهای جدید افتتاح شد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۴۵

کرمان موتور اخیرا تصمیم گرفته است تا فضای جدیدی را در نمایندگی‌های خود برقرار کند. از این رو طی روزهای اخیر نخستین نمایندگی کرمان موتور یعنی نمایندگی ۱۵۱۷ زارعی با استانداردهای جدید افتتاح شد. پس از این افتتاح نیز سایر نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور، طبق همین استانداردها بازآفرینی خواهند شد.

نمایندگی کرمان موتور

بنابر اعلام این شرکت، عوامل مختلفی در تعیین استانداردهای جدید کرمان موتور برای نمایندگی‌ها تاثیرگذار هستند. این عوامل را مواردی همچون تغییر پارامترهای فروش و خدمات پس از فروش، افزایش رقابت، تغییر ذائقه، سلیقه و خواسته مشتریان و همچنین ارائه خدمات بر اساس به روزترین متدها تشکیل می‌دهند. در نتیجه نمایندگی های این شرکت ظاهر جدیدی دریافت کرده‌اند و علاوه برآن، برنامه‌های جدیدی نیز برای افزایش میزان رضایت مشتریان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

تغییرات ظاهری در نمایندگی کرمان موتور چه هستند؟

نخستین تغییر بصری، لوگو جدید کرمان موتور است. این لوگو سال گذشته همزمان با رونمایی از کی ام سی J7 معرفی شد و در محصولات جدید این شرکت نیز مشاهده می‌شود. این نشان جدید در تمامی نمایندگی‌های این شرکت درج خواهد شد.

کی ام سی جی 7

همزمان با تغییر لوگو، رنگ‌بندی نمایندگی‌های کرمان موتور نیز تغییر خواهد کرد. ترکیبی از المان‌های سنتی و مدرن در طراحی نمایندگی‌های این شرکت به کار گرفته شده است تا اصول فرهنگی ایرانی را با موضوعات مدرن در هم آمیزد. استفاده از حصیر در طراحی فضای داخلی نمایندگی، تغییر اصلی در این بخش است.

خدمات پس از فروش کرمان موتور

در نهایت بخش اصلی تغییرات نمایندگی‌های کرمان موتور برای رفاه بیشتر مشتریان انجام شده است. این تغییرات شامل به روز رسانی ابزارها و همچنین آموزش مجدد نیروی کار است. این آموزش و به‌روز رسانی را می‌توان در نحوه چیدمان، برخورد، پیگیری و راهنمایی و همراهی پرسنل نمایندگی ۱۵۱۷ مشاهده کرد.

مشتریان از این پس می‌توانند تمامی امور مربوط به تعمیر خودروها را از ابتدا تا انتها مشاهده نمایند. به گفته کرمان موتور هدف از این کار، افزایش شفافیت و ارتباط بهتر با مشتریان است. کرمان موتور تا پایان سال، سایر نمایندگی‌های خود را به این استانداردها مجهز خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • farfar
  farfar | ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  داداش این جمله آخریه به انگلیسی نوشتی معنیش چیه!!!!

 • farfar
  farfar | ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  salam

مطالب پیشنهادی