ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

اپل تعداد آزمایش‌کنندگان خودروی خودران خود را افزایش داده است

اپل پارسال سرعت توسعه پروژه اتومبیل خود را کاهش داد، اما حالا منابع آگاه می‌گویند تعداد آزمایش‌کنندگان خودروهای این شرکت افزایش یافته است.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۵ دی ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

پس از کاهش سرعت توسعه پروژه اتومبیل خودران اپل موسوم به Apple Car در اوایل 2023، حالا ظاهراً این شرکت تعداد آزمایش‌کنندگان خودروی خود را افزایش داده است.  

اپل سال 2023 را با بزرگ‌ترین تیم آزمایش‌کنندگان اتومبیل‌های خودران شروع کرد. این تیم در ابتدا 200 نفر عضو داشت ولی در ادامه تعداد آزمایش‌کنندگانش به‌میزان قابل‌توجهی کاهش یافت. حالا طبق گزارشی جدید، به نظر می‌رسد این شرکت تعداد آزمایش‌کنندگان را مجدداً افزایش داده است. براساس گزارش حاضر، اپل اکنون 162 راننده برای این پروژه با 68 خودروی خودران دارد.

پروژه خودروی اپل

مدت‌هاست شاهد انتشار گزارش‌ها درباره اتومبیل خودران اپل هستیم. در سال 2022 گزارشی مدعی شد که این خودرو در سال 2026 عرضه می‌شود. بااین‌حال در سال 2023 گزارش‌ها چنین تاریخی را رد کردند و برای مثال تحلیلگر مطرح محصولات اپل، «مینگ-چی کو» مدعی شد که پروژه متوقف شده است و تاریخی برای عرضه آن وجود ندارد.

حالا با انتشار خبر افزایش تعداد راننده‌های این پروژه، این احتمال وجود دارد که اپل دوباره روی اتومبیل خودران خود تمرکز کرده باشد. بنابراین شاید در سال جاری میلادی شاهد انتشار گزارشی درباره تاریخ احتمالی عرضه این محصول باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی