ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت سایپا اطلس
خودرو

نگاهی به قیمت سایپا اطلس در بازار؛ کوییک ارتقایافته با چه بهایی فروخته می‌شود؟

سایپا پیش از پایان سال 1402، هاچ‌بک جدید اطلس را به بازار فرستاد؛ بنابراین می‌توانیم تخمین مناسبی از قیمت سایپا اطلس در بازار داشته باشیم.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

سایپا پیش از پایان سال 1402، هاچ‌بک جدید خود، یعنی اطلس را به بازار فرستاد؛ بنابراین می‌توانیم تخمین مناسبی از قیمت سایپا اطلس در بازار داشته باشیم. سایپا این خودرو را به‌عنوان رقیبی برای پژو 207 به بازار عرضه کرده است؛ اما سایپا اطلس می‌تواند در چنین رقابتی برنده باشد؟

اطلس، کوییک ارتقایافته!

اگر این روزها در خیابان شهرهای بزرگ تردد کنید، می‌توانید برخی نسخه‌های اطلس را درحال تردد مشاهده کنید. با مشاهده این خودرو یک حقیقت در ذهن ما پدیدار می‌شود؛ اطلس درواقع همان کوییک است و به‌جز بخش دماغه خودرو، هیچ تفاوت دیگری با کوییک ندارد؛ بنابراین تنها مشوق برای خرید اطلس از سوی خریداران، چهره متفاوت این خودرو در جلو و عقب خواهد بود. البته کابین این خودرو نیز تا حدی نسبت به کوییک متفاوت است اما الگوهای به‌کاررفته در هر دو خودرو یکسان هستند. به‌عبارتی، اطلس همان کوییک است که اکنون اندکی ارتقا پیدا کرده!

اکنون می‌توانید در پلتفرم‌های خریدوفروش آنلاین خودرو، انبوهی از مدل‌های مختلف اطلس را ببینید که برای فروش آگهی شده‌اند. البته سایپا از بین چهار تیپ معرفی‌شده این خودرو، تنها اطلس G را به بازار عرضه کرده است. این نسخه، تیپ فول‌آپشن دنده‌ای اطلس به‌حساب می‌آید.

قیمت سایپا اطلس
هاچ بک سایپا

قیمت سایپا اطلس G به‌صورت رسمی حدود 400 میلیون تومان اعلام شده است، اما برای خرید این خودرو از بازار آزاد باید مبلغی در حدود 530 میلیون تومان بپردازید. البته قیمت‌ها در بازار متغیر هستند و هر فروشنده با توجه به سلیقه خود این خودرو را قیمت‌گذاری کرده است؛ بنابراین ممکن است یک فروشنده اطلس را به قیمت 510 میلیون تومان آگهی کرده باشد، درحالی‌که فروشنده دیگری رقم 540 میلیون تومان را برای اتومبیل خود درنظر گرفته است.

جدول قیمت قیمت سایپا اطلس در بازار، اسفندماه 1402:

خودرورنگقیمت
اطلس Gنقره‌ای۵۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سفید۵۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشکی۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشکی۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشکی۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی