ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پورشه 911 برقی نمایشگاه شانگهای
خودرو

طوفان پورشه در نمایشگاه خودروی شانگهای؛ قدرت نمایی به مناسبت 75 سالگی

پورشه را در میان خودروسازان آلمانی باید تافته‌ای جدابافته قلمداد کرد. این شرکت یکی از کمپانی‌های زیرمجموعه فولکس واگن تلقی می‌شود

سپهر زنگنه
نوشته شده توسط سپهر زنگنه | ۲ خرداد ۱۴۰۲ | ۲۱:۴۵

سال 2023 برای پورشه یک تاریخ عادی نیست؛ چرا که این کمپانی خوشنام آلمانی حالا به آستانه 75 سالگی رسیده و به همین مناسبت نیز برنامه‌های ویژه‌ای را برای بزرگداشت برند خود تدارک دیده است؛ آنچنان که چیزی شبیه به جشن 75 سالگی در غرفه این شرکت در نمایشگاه خودروی شانگهای برپا بود.

پورشه را در میان خودروسازان آلمانی باید تافته‌ای جدابافته قلمداد کرد. این شرکت که البته یکی از کمپانی های زیرمجموعه هولدینگ عظیم فولکس واگن تلقی می‌شود، برخلاف سایر خودروسازان بزرگ جهان، چندان در گیرودار افزایش تصادعی تعداد تولید و تیراژ نیست و بیشتر به پرفورمنس، کیفیت و البته ثبت رکوردهای تازه در دنیای مسابقات تأکید دارد.

پورشه از بسیاری جهات، هنر ناب مهندسی آلمانی با چاشنی موتور اسپرت است؛ خودروسازی که می‌تواند عملکردی نزدیک به محصولات فراری را با قابلیت استفاده روزمره و دوام و کیفیت بالا توأمان ارائه دهد و علی‌رغم شباهت ظاهری نسل‌های مختلف محصولات خود، همواره برند و پرستیژ خود به‌عنوان یک خودروی لوکس، زیبا و قدرتمند را نیز حفظ کرده است.

حالا این کمپانی درست مانند لامبورگینی، فراری و بوگاتی در آستانه انقلاب خودروهای برقی قرار گرفته و قصد دارد تا ضمن حفظ برند، خود را با شرایط تازه بازار هماهنگ نماید؛ شرایطی که پورشه را ناچار کرده است تا کانسپتی براساس 911 را با ظاهری کلاسیک با پیشرانه برقی به نمایش بگذارد؛ خودرویی که قرار است در سری مسابقات مخصوص مدل‌های برقی 911 وارد عرصه رقابت در پیست شود.

بلوبانک اسپانسر ویژه دیجیاتو در نمایشگاه شانگهای | بانک ولی دوست‌داشتنی

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی