ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
کامپیوتر و سخت افزار

بلومبرگ: اپل قصد دارد مک‌بوک پرو، اپل واچ و آیفون را باریک‌تر کند

بلومبرگ از آیپد پرو جدید به‌عنوان «نقطه آغاز کلاس جدیدی از دستگاه‌های اپل» یاد می‌کند که هدف آن ارائه «نازک‌ترین و سبک‌ترین محصولات» است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۳۰

طبق گفته‌های «مارک گرمن» از بلومبرگ، اپل قصد دارد مک‌بوک پرو، ا‌پل واچ و آیفون را به دستگاه‌هایی باریک‌تر تبدیل کند. گرمن از آیپد پرو جدید با تراشه M4 به‌عنوان دستگاهی یاد کرده است که تصمیم ا‌پل درباره تغییر طراحی را به خوبی نشان می‌دهد.

اپل ماه گذشته آیپد پرو M4 را به‌عنوان باریک‌ترین محصول خود معرفی کرد. با همین پیش‌زمینه، گرمن در آخرین شماره از خبرنامه Power On خود می‌نویسد که مانند آیپد پرو، ا‌پل اکنون روی ارائه باریک‌ترین دستگاه‌های ممکن از سری‌های خود تمرکز کرده است. همچنین این تغییر به‌گونه‌ای اعمال خواهد شد که کمترین خطر را برای عمر باتری داشته باشد.

آیپد پرو جدید؛ نقطه آغازین برنامه‌های اپل

گرمن از آیپد پرو جدید به‌عنوان «نقطه آغاز کلاس جدیدی از دستگاه‌های اپل» یاد می‌کند و طبق گفته‌های او، هدف غول کوپرتینویی ارائه «نازک‌ترین و سبک‌ترین محصولات در تمام دسته‌ها» است.

طبق گزارش‌ها، ا‌پل ظاهراً اکنون به دنبال ساخت نسخه‌های باریک‌تر آیفون، ا‌پل واچ و مک بوک پرو در چند سال آینده است.

منابع گرمن به او تأیید کرده‌اند که اپل اکنون روی توسعه یک آیفون بسیار باریک‌تر تمرکز کرده است که احتمالاً آیفون 17 خواهد بود که سال 2025 معرفی می‌شود. در گزارش‌های دیگری نیز گفته شده بود که ا‌پل می‌خواهد سال آینده یک مدل کاملاً نازک تر آیفون 17 را عرضه کند که ظاهراً دارای یک «بازطراحی اساسی» مشابه آیفون X خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی