ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نات کوین
کریپتوکارنسی

کاربران تلگرام 7 میلیون دلار نات‌کوین به پاول دورف هدیه دادند

دورف می‌گوید نات‌کوین‌های خود را تا زمانی که ارزش آن‌ها به 680 میلیون دلار برسد نگه خواهد داشت و سپس آن‌ها را صرف تلگرام می‌کند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۳۰

کاربران نات کوین (Notcoin) درحال‌حاضر احتمالاً ازجمله خوشحال‌ترین انسان‌ها باشند، زیرا توکن NOT سرانجام روز پنجشنبه در صرافی‌ها معامله شد تا کاربران این بازی کلیکی مبتنی بر تلگرام بتوانند ارزهای درون برنامه خود را بفروشند. بااین‌حال، بیش از نیم میلیون بازیکن ظاهراً سهمی از سکه‌های درون بازی خود را به «پاول دورف»، بنیان‌گذار تلگرام اهدا کرده‌اند. اکنون ارزش این سکه‌ها به حدود 7 میلیون دلار رسیده است، و دورف می‌گوید این توکن‌های NOT را نگه می‌دارد تا ارزش آن‌ها 100 برابر شود.

براساس گزارش‌های موجود، بیش از 552 هزار بازیکن Notcoin، به‌عنوان بخشی از تلاش تیم نات‌کوین (با نام Open Builders) که هدف آن تشکر از بنیان‌گذار تلگرام برای ساخت چنین بستری است، در ماه فوریه، بخشی از سکه‌های درون بازی خود را به دورف اهدا کردند.

دورف اکنون بیش از 1.03 میلیارد توکن NOT یا کمی بیشتر از 1 درصد از کل عرضه Notcoin در شبکه باز تلگرام (TON) را در اختیار دارد. نات کوین در‌حال‌حاضر با ارزش 0.006894 دلار معامله می‌شود.

پیش‌بینی بنیان‌گذار تلگرام از سود بالقوه نات کوین

دورف با ارسال پست جدیدی در کانال شخصی خود ضمن پیش‌بینی سود بالقوه برای این توکن، درباره نات‌کوین‌های خود که در زمان انتشار پست او 6.8 میلیون دلار ارزش داشت، گفت:

«من این سکه‌ها را تا زمانی که ارزش آن‌ها به 680 میلیون دلار برسد نگه می‌دارم و در آن زمان، از آن‌ها برای خرید سرورهای بیشتر برای تلگرام استفاده خواهم کرد.»

نات کوین بزرگ‌ترین توکن بازی امسال محسوب می‌شود و با ارزش بازاری نزدیک به 1.5 میلیارد دلار، روز پنجشنبه عرضه شد. همچنین توکن NOT در 24 ساعت ابتدایی عرضه خود، بیش از 1 میلیارد دلار از حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داد.

Notcoin در ماه آوریل، بازی ضربه‌ای خود را متوقف کرد تا برای عرضه توکن آن آماده شود، اما پس از آن، تصمیم گرفت تا بازی کریپتویی خود را دوباره راه‌اندازی کند. در نهایت طبق گفته «ساشا پلوتوینوف» یکی از خالقان این پروژه، نات کوین به‌عنوان یک پلتفرم برای بازی‌ها، در تلاش است تا به «نتفلیکس بازی‌های اجتماعی و وایرال» تبدیل شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی