ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ترامپ
کریپتوکارنسی

حمایت دونالد ترامپ از ارزهای دیجیتال: بایدن چیزی از کریپتو نمی‌داند [تماشا کنید]

ترامپ به‌طور کلی گفت که صنعت کریپتو را دوباره به آمریکا برمی‌گرداند و مانند بایدن و دموکرات‌ها با آن مخالفتی ندارد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۰

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، در یک رویداد ویژه برای دارندگان NFT خود، از ارزهای دیجیتال حمایت کرد. او همچنین به تمسخر «جو بایدن»، رئیس جمهور فعلی پرداخت و گفت که وی از ارزهای دیجیتال هیچ اطلاعی ندارد.

ترامپ که یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آمریکا است، در سخنان خود از این موضوع که شرکت‌های حوزه کریپتو در حال فرار از آمریکا هستند، ابراز تأسف کرد. او گفت:

«کریپتو به‌دلیل دشمنی که نسبت به آن وجود دارد، در حال خارج‌شدن از ایالات متحده است. ما این روند را متوقف خواهیم کرد زیرا هرگز طرفدار آن نیستم. اگر قرار است با آغوش باز پذیرای آن‌ها باشیم، باید اجازه دهیم که در همینجا فعالیت داشته باشند.»

ترامپ همچنین در پاسخ به سوالات افراد فعال در حوزه رمزارز، گفت که از کمک‌های مالی مربوط به بیت‌کوین و سایر توکن‌ها استقبال خواهد کرد. دونالد ترامپ در حالی تغییر دیدگاه خود نسبت به دارایی‌های دیجیتال را نشان داده است که تحلیلگران مدعی شده‌اند پیروزی احتمالی او در انتخابات ماه نوامبر ریاست جمهوری ایالات متحده برای بیت کوین تأثیر مثبتی خواهد داشت.

سخنان ترامپ درباره «جو بایدن»

او همچنین به رقیب اصلی خود، یعنی «جو بایدن» حمله کرد و گفت که بایدن درمورد رمزارزها نادان است. ترامپ که همچنین رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را هدف گرفته بود، به حاضرین این رویداد گفت:

«بایدن چیزی نمی‌داند. [گری] گنسلر [رئیس SEC] با آن‌ها [رمزارزها] مخالف است، دموکرات‌ها بسیار با آن‌ها مخالف هستند. اما من هیچ مشکلی با رمزارزها ندارم.»

جای تعجبی وجود ندارد که ترامپ طرفدار میم‌کوین Jeo Boden (BODEN) مربوط به بایدن نیست که در حال حاضر دارای ارزش بازار بیش از 260 میلیون دلار است. او در این رابطه گفت:

«این پول زیادی برای یک کوین است، من چنین سرمایه‌گذاری را دوست ندارم. اگر طرفدار کریپتو هستید، بهتر است به ترامپ رای دهید.»

در بخش دیگری از سخنان ترامپ، او همچنین ادعا کرد که NFTهای Mugshot خود و سایر مجموعه‌ها، در زمانی که بازار NFT جریان اصلی خود را از دست داده بود، باعث شد تا این بازار دوباره جذاب شود. این بخش از گفته‌های ترا‌مپ با تشویق بسیار زیاد شرکت‌کنندگان همراه شد و تحلیلگران ادعا کرده‌اند که او با سخنان خود در حال جذب رأی تریدرها است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی