ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک، تسلا و اسپیس ایکس
کارآفرینی

ایلان ماسک برنامه‌های 2024 اسپیس‌ایکس و تسلا را در ایکس منتشر می‌کند

ایلان ماسک به‌زودی ضمن مرور دستاوردهای خود در سال 2023، برنامه‌های اسپیس‌ایکس و تسلا در سال 2024 را اعلام خواهد کرد.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۱۰ دی ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۰

«ایلان ماسک»، کارآفرین میلیاردر، اعلام کرد که به‌زودی برنامه‌های سال 2024 دو شرکت اسپیس‌ایکس و تسلا را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر خواهد کرد. قرار است ماسک ابتدا در جلساتی در این دو شرکت، ضمن مرور دستاوردهای سال 2023، برنامه‌های آینده خود برای سال 2024 را اعلام کند و بعد این برنامه‌ها را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارد.

ماسک در پستی در ایکس اعلام کرد که هفته آینده در شرکت‌های اسپیس‌ایکس و تسلا سخنرانی خواهد داشت و طی آن دستاوردهای سال 2023 را مرور می‌کند. او همچنین گفت که در این سخنرانی «برنامه‌های شگفت‌انگیز» سال 2024 خود را نیز شرح خواهد داد.

دستاوردهای ایلان ماسک در 2023 و برنامه‌های او برای 2024

ماسک همچنین اعلام کرد که اطلاعات این جلسات به‌صورت عمومی در شبکه اجتماعی ایکس منتشر خواهد شد و مخاطبان می‌توانند نگاهی اجمالی به برنامه‌های سال آینده این دو شرکت پیشرو داشته باشند. اسپیس‌ایکس و تسلا بر حوزه‌های مربوط به اکتشافات فضایی و خودروهای برقی تسلط دارند و برنامه‌های آتی آن‌ها احتمالاً بسیار جاه‌طلبانه خواهد بود.

به‌رغم اینکه ایلان ماسک در سال 2023 زمان زیادی را در ایکس گذرانده است، اما شرکت‌های اسپیس‌ایکس و تسلا عملکرد درخشانی در سال 2023 داشته‌اند. شبکه اجتماعی ایکس که ایلان ماسک در سال 2022 آن را خرید، تحت مدیریت او با نام، لوگو و ویژگی‌های جدید دستخوش تغییرات اساسی شده است. همچنین ماسک درنظر دارد که این شبکه اجتماعی را سودآور و کاربرپسند کند.

اسپیس‌ایکس در سال 2023 به چندین نقطه عطف دست یافت؛ پرتاب 97 موشک، استفاده مجدد از فالکون 9 برای نوزدهمین‌بار، دومین پرتاب آزمایشی فضاپیمای استارشیپ و گسترش سرویس اینترنتی استارلینک به 2.3 میلیون مشتری در سراسر جهان از مهم‌ترین دستاوردهای اسپیس‌ایکس در این سال هستند.

از سوی دیگر، تسلا نیز چندین موفقیت در سال 2023 به‌دست آورد: عرضه سایبرتراک و رونمایی از نسل دوم ربات انسان‌نمای اپتیموس را می‌توان ازجمله مهم‌ترین دستاوردهای تسلا در سال 2023 دانست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • peyman17
    peyman17 | ۱۰ دی ۱۴۰۲

    فقط تسلا کاری کرده که ما تو ایران هم منتظر خودروهای برقی هستیم و امید داریم چند سال دیگه بتونیم سوار شیم
    شرکت های ایلان ماسک اومدن که انقلاب به پا کنن

مطالب پیشنهادی