ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فروشگاه هواوی
کارآفرینی

هواوی بزرگ‌ترین و زیباترین فروشگاه خود را با الهام از طبیعت، در شانگهای افتتاح کرد

این فروشگاه با مساحت 1800 مترمربع و نمای خارق‌العاده، طراحی هنری خیره‌کننده‌ای دارد.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۱۰ دی ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۰

هواوی اخیراً بزرگ‌ترین و زیباترین فروشگاه خود را در شانگهای با مساحت بیش از 1800 مترمربع افتتاح کرده است. این فروشگاه به‌دلیل معماری خود که از رشد بذر گیاهان الهام گرفته شده، منحصربه‌فرد است. فروشگاه هواوی دارای نمای برجسته 16 متری برگ‌مانند است که از بتن فوق‌توانمند (UHPC) ساخته شده؛ از این بتن در موزه لوور ابوظبی نیز استفاده شده است.

براساس گزارش گیزموچاینا، در نمای بیرونی این فروشگاه از طرح‌های طبیعی مانند برگ‌ الهام گرفته شده که روی آن 13 پرده شیشه‌ای پرهزینه به‌کار رفته است. این پرده‌های شیشه‌ای افزایش بهره‌وری انرژی و نور طبیعی در این فروشگاه را به‌همراه دارند.

بزرگ‌ترین و هنری‌ترین فروشگاه هواوی

در فضای داخلی فروشگاه المان‌های رشد گیاه به‌چشم می‌خورد؛ در این فروشگاه ستون‌های استوانه‌ای وجود دارند که شبیه به تنه درختان هستند. همچنین در طراحی این ساختمان از زاویه‌های تیز و راست اجتناب شده است تا حسی طبیعی القا شود. برای ساخت دکوراسیون داخلی از مواد گچی ویژه (GRG) استفاده شده است تا مطابق زیبایی‌شناسی مینیمالیستی باشد.

از نظر هواوی، این فروشگاه تنها یک خرده‌فروشی نیست؛ این شرکت می‌خواهد این فروشگاه مکانی باشد که مشتریان با ورود به آن در برند و فناوری‌های هواوی غرق شوند.

برای افزایش رضایت مشتری، این فروشگاه بخش‌های مختلفی را جهت ورزش و سلامت، تجربه خانه هوشمند و سرگرمی‌های صوتی و تصویری فراهم کرده است. هواوی جدیدترین محصولات خود مانند سری نوا 12، Wanjie M9 و Zhijie S7 را نیز در این فروشگاه عرضه کرده. به‌علاوه، این فروشگاه مجهز به یک سیستم مسیریابی هوشمند با صفحه‌نمایش شفاف است که شرایط محیطی را درلحظه به نمایش می‌گذارد و به مشتریان در جهت‌یابی مکان‌های مختلف فروشگاه کمک می‌کند. همچنین برای صاحبان حیوانات خانگی، در این فروشگاه یک بخش انحصاری برای استراحت حیوانات وجود دارد.

«ریچارد یو»، مدیرعامل هواوی، تأکید دارد که این فروشگاه فقط برای فروش محصولات نیست، بلکه ویترینی از برند و ارزش‌های هواوی است. این فروشگاه بخشی از استراتژی هواوی برای ترکیب فناوری و هنر، ارتقای تصویر برند و ارتباط عمیق با مشتریان برای ارائه یک تجربه خرده‌فروشی منحصربه‌فرد است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی