ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

apple
مالی و سرمایه گذاری

اپل کارت احتمالاً به‌جای گلدمن ساکس از خدمات جی‌پی مورگان Chase استفاده خواهد کرد

به‌نظر می‌رسد جی‌پی مورگان چیس بتواند بهترین شریک برای اپل کارت باشد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۴ آذر ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۰

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، در آخرین گزارش خود می‌گوید جی‌پی‌ مورگان چیس (JPMorgan Chase)، بزرگ‌ترین بانک آمریکا و دومین بانک بزرگ جهان، درحال‌حاضر رابطه خوبی با اپل دارد و ظاهراً قرار است برای ارائه خدمات اپل کارت، جانشین گلدمن ساکس شود.

براساس این گزارش، به‌نظر می‌رسد جی‌پی مورگان چیس بتواند بهترین شریک برای اپل کارت باشد. با توجه به سابقه قبلی بین این بانک و سازنده آیفون، ظاهراً Chase می‌تواند بهترین جانشین ممکن برای گلدمن ساکس جهت ارائه خدمات مبتنی بر اپل کارت باشد.

جی‌پی مورگان چیس احتمالاً با سرویس اپل کارت وارد همکاری می‌شود

گلدمن ساکس به‌عنوان شریک اپل کارت، ظاهراً درحال خروج از همکاری با این شرکت است. اپل مجبور است مؤسسه مالی دیگری را برای کمک به اجرای این سرویس جایگزین کند. به‌نظر می‌رسد گزینه جایگزین گلدمن ساکس، بزرگ‌ترین بانک آمریکا یعنی جی‌پی مورگان چیس باشد.

مارک گرمن در خبرنامه روز یکشنبه Power On برای بلومبرگ می‌گوید که چیس درحال‌حاضر رابطه قابل‌توجهی با اپل دارد و همچنین یکی از اولین شرکای اپل پی بوده است.

به‌علاوه، چیس یکی از بزرگ‌ترین شرکای کارت اعتباری اپل برای تراکنش‌هایی است که در فروشگاه‌های اپل، فروشگاه‌های آنلاین و از طریق اپ استور انجام می‌شود.

همچنین یکی از مزایای Chase درحال‌حاضر استفاده از شبکه مسترکارت است. شراکت با Chase به این معنی است که اپل نیازی به تغییر پلتفرم‌ها به Visa یا American Express ندارد.

این تغییر همچنین ممکن است به نفع سرویس Apple Cash باشد. در مقابل، شبکه کارت نقدی قوی Chase می‌تواند با Apple Cash کار کرده و مزایایی مانند دسترسی به دستگاه‌های خودپرداز را فراهم کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی