ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل واچ سری 9
گجت ها

اپل درحال بررسی مشکل تاچ در برخی از ساعت‌های سری 9 و اولترا 2 است

برخی کاربران از وجود مشکلی در تاچ اپل واچ‌ خود خبر داده‌اند. در مشکل Ghost Touch، ساعت بدون هیچ‌گونه لمسی، عملکردهای غیرمنتظره نشان می‌دهد.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۰

برخی از اپل‌ واچ‌های سری 9 و اولترا 2 مشکلی در عملکرد تاچ خود دارند. به‌نظر می‌رسد اپل از این مشکل اطلاع دارد و درحال بررسی آن است. در ردیت، برخی کاربران گزارش داده‌اند که در اپل واچ‌ آن‌ها مشکل Ghost Touch وجود دارد؛ بدین معنا که دستگاه آن‌ها برخی عملکردها را بدون لمس نمایشگر توسط کاربر انجام می‌دهد. احتمال دارد اپل با انتشار یک آپدیت این مشکل را برطرف کند.

براساس گزارش MacRumors، در برخی از اپل واچ‌های سری 9 و اولترا 2 مشکل Ghost Touch وجود دارد. طبق یادداشت داخلی شرکت اپل، این مشکل ممکن است باعث شود که صفحه‌نمایش این ساعت‌ها بدون هیچ‌گونه لمسی، عملکردهای غیرمنتظره داشته باشد؛ حتی در برخی موارد ممکن است این ساعت‌ها تماس تلفنی ناخواسته برقرار کنند و یا نگذارند که کاربر رمز عبور ساعت را وارد کند.

مشکل تاچ اپل واچ‌های سری 9 و اولترا 2

اپل به مشتریان توصیه می‌کند که سیستم‌عامل ساعت خود را به‌روز نگه دارند؛ چرا که احتمالاً این مشکل در آپدیت‌های جدید برطرف شود. هنوز مشخص نیست که چقدر از اپل‌ واچ‌ها این مشکل را دارند، اما با توجه به واکنش اپل، به‌نظر می‌رسد که کاربران زیادی با این مشکل مواجه شده‌اند. اپل هنوز مشخص نکرده است که چه زمانی آپدیت جدید را منتشر می‌کند. از سویی، ممکن است این مشکل سخت‌افزاری نیز باشد.

اپل به تعمیرکاران گفته است که در حین بررسی، مدل‌های اپل واچ آسیب‌دیده را تعمیر نکنند. این شرکت به تعمیرکاران گفته است که از مشتریانی که با این مشکل مواجه هستند، بخواهند تا با نگه‌داشتن هم‌زمان Digital Crown و دکمه کناری، تا زمانی که لوگوی اپل ظاهر شود، اپل واچ خود را ری‌استارت کنند.

به‌طور کلی، اگر اپل واچ شما نیز با چنین مشکلی مواجه شده است، درحال‌حاضر راه‌حلی برای اصلاح آن وجود ندارد، اما با به‌روز نگه‌داشتن و یا ری‌استارت آن شاید بتوانید موقتاً مشکل را برطرف کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی