ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

apple
گجت ها

هدست ویژن پرو در مرحله تولید انبوه است؛ مهم‌ترین محصول 2024 اپل

«مینگ-چی کو»، یکی از تحلیلگران مطرح بازار می‌گوید هدست جنجالی اپل ویژن پرو اواخر ژانویه به فروشگاه‌ها می‌رسد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۴ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۰

«مینگ-چی کو»، یکی از تحلیلگران بازار می‌گوید که هدست جنجالی اپل ویژن پرو در فاز تولید انبوه به‌سر می‌برد و اواخر ژانویه (اوایل بهمن‌ماه) به فروشگاه‌ها می‌رسد. به گفته وی، هدست واقعیت ترکیبی این شرکت مهم‌ترین محصول اپل برای سال 2024 خواهد بود.

پیش‌تر گزارش‌هایی در مورد عرضه هدست ویژن پرو اپل در ماه فوریه سال آینده میلادی منتشر شده بود. حالا یکی از تحلیلگران بازار به این موضوع اشاره کرده است که اواخر ژانویه این دستگاه به فروشگاه‌های اپل راه پیدا می‌کند و برنامه تولید آن به‌خوبی پیش می‌رود تا این محصول جدید بتواند به‌موقع به فروشگاه‌ها برسد.

در گزارش منتشرشده از سوی این تحلیلگر بازار همچنین به این نکته اشاره شده است که حدود 500 هزار کاربر می‌توانند هدست اپل ویژن پرو را در سال 2024 خریداری کنند. به‌نظر می‌رسد با تجربه کاربری مثبت کاربران، تولید این دستگاه افزایش یابد.

هدست اپل ویژن پرو اوایل بهمن‌ماه به انبار فروشگاه‌ها می‌رسد

مینگ-چی کو با انتشار گزارشی، اعلام کرده بود که عرضه انبوه هدست اپل ویژن پرو در هفته اول ژانویه سال آینده میلادی آغاز خواهد شد. براساس برآوردهای وی، اولین محموله تولیدی، اواخر ژانویه یا اوایل فوریه وارد بازار می‌شود. این زمان‌بندی‌ها تقریباً مطابق با پیش‌بینی «مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ است. با وجود اینکه ظاهراً تنها نیم میلیون هدست به بازار عرضه می‌شود، اما مینگ-چی کو می‌گوید این هدست واقعیت ترکیبی، مهم‌ترین محصول اپل برای سال 2024 خواهد بود. همچنین وی اضافه می‌کند که با تجربه کاربری خوب و مثبتی که این هدست ایجاد می‌کند، احتمالاً میزان تقاضا در بازار افزایش خواهد یافت.

بااین‌حال، یکی دیگر از تحلیلگران بازار می‌گوید در ابتدا تنها 400 هزار واحد از این هدست واقعیت ترکیبی به بازار عرضه می‌شود و تا پایان سال 2024، این رقم به یک میلیون دستگاه می‌رسد. با توجه به قیمت 3499 دلاری این هدست، باید دید تا چه اندازه این اعداد به واقعیت نزدیک هستند. به‌نظر می‌رسد که پیش‌بینی مینگ-چی کو محتمل‌تر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی