ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیت‌بیت
گجت ها

ادغام جدی‌تر فیت‌بیت با گوگل؛ نام تجاری Google Fitbit جایگزین Fitbit by Google شد

به‌نظر می‌رسد که فیت‌بیت حالا بیشتر از قبل با گوگل ادغام شده است.

حمیدرضا علیا
نوشته شده توسط حمیدرضا علیا | ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۵

با معرفی ساعت‌های هوشمند Sense 2 و Versa 4 در اوت 2022، نام تجاری «Fitbit by Google» شکل گرفت. اکنون پس از تقریباً دو سال، این نام تجاری به «گوگل فیت‌بیت» (Google Fitbit) تغییر پیدا کرده است.

به‌ گزارش 9to5Google، تا همین چند وقت پیش، عبارت «Fitbit by Google» در سایت fitbit.com، ویدیوها و بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شد. جعبه‌های Sense 2 ،Versa 4 و Charge 6 از «Fitbit» و سپس «by Google» استفاده می‌کردند. درهمین‌حال، روی جعبه Pixel Watch 2 عبارت «with Fitbit» در گوشه قرار گرفته بود.

تغییرات فیت‌بیت هم‌زمان با تغییر نام تجاری

در چند روز گذشته، وب‌سایت فیت‌بیت نام تجاری خود را به «Google Fitbit» تغییر داده است. احتمالاً در آینده‌ای نزدیک، حرف G با چهار رنگ، به نماد این برند وارد می‌شود؛ درست مانند گوگل پیکسل و گوگل نست. درهمین‌حال، حرف F کلمه Fitbit به‌روزرسانی شده است تا دیگر حرف کوچک نباشد.

فیت‌بیت

این تغییر در شرایطی اتفاق می‌افتد که فروشگاه گوگل هفته گذشته تعدادی لوازم جانبی فیت‌بیت ازجمله بندها و کابل‌های شارژ جدید را اضافه کرده بود. به‌عنوان بخشی از این تغییر، دسته «ساعت‌ها» همراه با اصلاح کامل صفحه، به «ساعت‌ها و ردیاب‌ها» تغییر نام داد.

به‌طور گسترده‌تر، گوگل تیم‌های خود را مجدداً سازماندهی کرد تا هر محصول ازجمله Pixel ،Nest و Fitbit تیم‌های مستقل طراحی، مهندسی سخت‌افزار، نرم‌افزار، UI و غیره نداشته باشند. برای مثال، اکنون یک تیم مسئول مهندسی سخت‌افزار در همه دسته‌ها ازجمله پیکسل، نست و فیت‌بیت است. «جیمز پارک» و «اریک فریدمن»، بنیان‌گذاران فیت‌بیت، درحال‌حاضر با گوگل قطع همکاری کرده‌اند.

باید منتظر ماند و دید که ادغام کامل فیت‌بیت با گوگل چه تأثیری در بازار خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی