ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اجاره‌دادن چاپگر HP
گجت ها

اچ‌پی از طرح‌های اشتراکی جدیدی برای اجاره‌‌دادن چاپگر به کاربران رونمایی کرد

با طرح‌های جدید HP، می‌توانید بسته به اشتراک خود پرینتر و میزان خاصی جوهر اجاره کنید.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۰

اچ‌پی یک سرویس اشتراک جدید به نام All-In Plan معرفی کرده که با پرداخت هزینه ماهانه می‌توانید یک چاپگر و میزان خاصی جوهر دریافت کنید. بسته به اشتراک، نوع پرینتر و میزان جوهر متفاوت خواهد بود. این طرح جدید مشابه طرح Instant Ink این شرکت است که با خرید آن، دیگر نگران تمام‌شدن جوهر چاپگر خود نخواهید بود و برای شما جوهر جدید فرستاده می‌شود.

براساس گزارش ورج، در طرح‌های جدید HP اینکه کدام چاپگر را دریافت می‌کنید به طرحی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. این طرح‌ها از 6.99 دلار در ماه برای چاپ 20 صفحه به‌همراه چاپگرهای سری HP Envy شروع می‌شوند، و تا 35.99 دلار در ماه پیش می‌روند که در آن اچ‌پی به شما یک چاپگر OfficeJet Pro برای چاپ حدود 700 صفحه می‌دهد. باتوجه به قیمت این طرح‌ها، HP به ازای هر 10 تا 15 صفحه، یک دلار دریافت می‌کند.

اجاره‌دادن چاپگر

اشتراک‌های جدید اچ‌پی برای اجاره‌دادن چاپگر به کاربران

حداکثر زمان اجاره این چاپگرها دوساله است و پس از آن باید چاپگر را به شرکت برگردانید. همچنین اگر بعد از دوره آزمایشی اولیه 30 روزه یا قبل از دو سال، طرح خود را لغو کنید، بسته به طرح و زمان لغو، هزینه‌ای تا 270 دلار پرداخت خواهید کرد.

باتوجه به اینکه برای چاپگرها معمولاً مشکلات مختلفی پیش می‌آید، اچ‌پی با تمرکز بر شعار «ساخته‌شده برای آنکه کمتر منفور باشد» سعی کرده است تا رضایت مشتریان خود را با طرح‌های مختلف جلب کند. تعویض سریع چاپگر درصورت بروز مشکل و خدمات پس‌ازفروش طولانی‌مدت ازجمله برنامه‌های HP برای افزایش محبوبیت برند و چاپگرهای خود است. طرح اجاره‌دادن نیز به نظر می‌آید در راستای همین برنامه اچ‌پی باشد.

طرح اجاره‌دادن چاپگر برای برخی افراد جذاب خواهد بود. چراکه خیلی‌ها نیازی به خرید چاپگر ندارند و صرفاً برای مدت محدودی می‌خواهند از آن استفاده کنند. در نتیجه، خرید دستگاه ممکن است برای آن‌ها توجیهی نداشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی