ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل واچ
گجت ها

اپل ظاهراً روی همگام‌سازی اپل واچ با دستگاه‌های دیگری مانند مک و آیپد کار می‌کند

گفته شده که اپل درحال‌حاضر روی بهبود ویژگی‌های سلامت اپل واچ تمرکز کرده است.

درچند وقت گذشته، شایعه جدیدی درباره اپل شنیده می‌شود که براساس آن، ظاهراً غول فناوری قصد دارد به کاربران اپل واچ اجازه دهد تا دستگاه خود را با سایر دستگاه‌های این شرکت ازجمله مک و آیپد همگام‌سازی کنند.

طبق گزارش Techradar که براساس ادعاهای یک منبع برجسته از حوزه فناوری در توییتر به‌دست آمده است، اپل واچ در آینده فقط به آیفون متصل نخواهد شد و کاربران قادر خواهد بود تا دستگاه پوشیدنی خود را به چندین آیفون، آیپد و رایانه مک متصل کنند. بااین‌وجود، هنوز مشخص نیست که این قابلیت چه‌زمانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و فقط اشاره شده است که انتظار می‌رود به‌روزرسانی نرم‌افزاری آن در سال جاری منتشر شود.

همچنین هنوز مشخص نیست که این قابلیت دقیقاً چگونه پیاده‌سازی می‌شود؛ هرچند MacRumors در گزارش خود توضیح داده که همه‌چیز ممکن است از طریق iCloud انجام شود. بنابراین اپل احتمالاً هم‌اکنون به‌دنبال راهی برای استفاده از این ویژگی باشد.

بهبود قابلیت‌های سلامت اپل واچ

علاوه‌براین، شایعات دیگری منتشر شده‌اند که در آن‌ها گفته شده غول فناوری توجه و تمرکز زیادی روی ویژگی‌های سلامت و تناسب اندام اپل واچ کرده است.

به‌نظر می‌رسد اپل درحال کار روی رشد پلتفرم سلامت و تناسب اندام خود است. به گفته «مارک گرمن» از بلومبرگ، اپل واچ سری 9 که احتمالاً در سپتامبر امسال (شهریور/مهرماه) معرفی خواهد شد، می‌تواند یک مربی هوش مصنوعی داشته باشد که به کاربران درباره بهبود عادات خواب و غذا‌خوردن توصیه‌هایی را ارائه می‌کند و همچنین براساس آمار شخصی آن‌ها، برنامه‌های ورزشی ایجاد می‌نماید. البته برای دسترسی به این مربی که با نام رمز Quartz شناخته می‌شود، ظاهراً باید اشتراک جداگانه‌ای خریداری کرد.

در این شایعات همچنین گفته شده است که Quartz راهی برای «ردیابی احساسات» کاربران خواهد داشت که احتمالاً به ردیاب خلق‌و‌خوی آینده Apple Health اشاره داشته باشد.

به گفته گرمن، مربی هوش مصنوعی اپل تا سال آینده معرفی نخواهد شد، اما احتمالاً ردیاب خلق‌و‌خو و سایر ابزارهای برنامه سلامت این شرکت در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان امسال (WWDC) که ماه ژوئن برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی