ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی رینگ
گجت ها

گلکسی رینگ سامسونگ احتمالاً با قیمت حدود 300 دلار عرضه می‌شود

این حلقه هوشمند احتمالاً در آمریکا با اشتراک ماهانه کمتر از 10 دلار عرضه می‌شود.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۰

گلکسی رینگ (Galaxy Ring) سامسونگ ظاهراً در ایالات‌متحده با قیمتی بین 300 تا 350 دلار و اشتراک ماهانه کمتر از 10 دلار عرضه می‌شود.

یکی از منابع آگاه بازار می‌گوید که سامسونگ درحال آماده‌شدن برای عرضه گجت پوشیدنی گلکسی رینگ است. اما غول کره‌ای هنوز جزئیات قیمت یا هزینه حق اشتراک گلکسی رینگ را تأیید نکرده است.

قیمت احتمالی گلکسی رینگ سامسونگ فاش شد

سامسونگ درحال آماده‌شدن برای عرضه گجت پوشیدنی Galaxy Ring است. گلکسی رینگ احتمالاً در رویداد گلکسی آنپکد که گفته می‌شود در 10 جولای (20 تیرماه) برگزار می‌شود، از راه می‌رسد. تاکنون اطلاعات زیادی در مورد حلقه هوشمند گلکسی رینگ منتشر شده است. اما هنوز مشخص نیست که این گجت پوشیدنی قرار است با چه قیمتی عرضه شود. حالا یکی از منابع آگاه بازار ادعا می‌کند که محدوده قیمت احتمالی حلقه گلکسی سامسونگ را می‌داند. همچنین ادعا می‌کند از هزینه حق اشتراک ماهانه احتمالی آن مطلع شده است.

طبق اطلاعات فاش‌شده، گلکسی رینگ سامسونگ با قیمت حدود 300 تا 350‌ دلار عرضه خواهد شد. این گجت پوشیدنی جدید ظاهراً قیمتی رقابتی با Oura Ring 3 در محدوده 300 دلار خواهد داشت. مدل Heritage حلقه Oura قیمتی 300‌ دلاری و مدل Rose Gold Horizon قیمتی 250 دلاری دارد.

گفتنی است حق اشتراک سالانه Oura Ring 3 برابر با 71.88 دلار است که دسترسی به طیف کاملی از ویژگی‌ها را فراهم می‌کند. هنوز مشخص نیست آیا سامسونگ می‌خواهد با حق اشتراک احتمالی 10 دلار در ماه چه امکاناتی را دراختیار کاربران قرار بدهد. این منبع آگاه صحبت از اشتراک کمتر از 10 دلار برای بازار ایالات‌متحده می‌کند.

درنظر داشته باشید که هنوز هیچ‌یک از جزئیات مربوط به قیمت و حق اشتراک، به‌طور رسمی توسط سامسونگ تأیید نشده است. درحالی‌که دسترسی به ویژگی‌های سلامتی در گلکسی واچ 6 نیازی به پرداخت حق اشتراک ندارد، تعیین هزینه برای گلکسی رینگ می‌تواند ناخوشایند به‌نظر برسد؛ مگر اینکه سامسونگ برنامه‌هایی برای افزایش ارزش این خدمات در نظر داشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی