ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
گجت ها

سامسونگ ظاهراً توسعه حلقه سلامت گلکسی را آغاز کرده است

ظاهراً سامسونگ PCB حلقه گلکسی را توسعه نخواهد داد؛ درعوض  شرکت Meiko  ژاپن مسئولیت ساخت آن را بر عهده خواهد گرفت.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۸ تیر ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۰

به گفته منابع آگاه بازار، ظاهراً سامسونگ روی حلقه سلامت با ویژگی‌های مرتبط با پایش سلامت کار می‌کند و این گجت پوشیدنی در مرحله توسعه قرار گرفته است.

در بازار گجت‌های پوشیدنی، حلقه‌های سلامت مختلفی عرضه شده‌اند. به‌نظر می‌رسد حلقه سلامت سامسونگ با قابلیت متفاوت یا ویژگی خاص متمایزکننده‌ای در دسترس کاربران قرار گیرد. برای مثال، این احتمال وجود دارد که حلقه مذکور با هدست‌های واقعیت افزوده این شرکت در آینده همگام‌سازی شوند.  

حلقه سلامت سامسونگ چه زمان به بازار عرضه می‌شود؟

یکی از موضوعاتی که شاید سامسونگ قصد دارد در مورد حلقه سلامت موردتوجه قرار دهد، اصلاح پایش‌های نادرست حلقه است و احتمالاً این شرکت قصد دارد از این مسئله عبور کند.

به گزارش وب‌سایت The Elec، ظاهراً سامسونگ PCB حلقه گلکسی را توسعه نخواهد داد. درعوض شرکت Meiko  ژاپن مسئولیت ساخت آن را بر عهده خواهد گرفت. این شرکت درحال‌حاضر درحال آزمایش بردهای PCB است.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد ابعاد حلقه هوشمند منتشر نشده، اما گفته می‌شود که این گجت پوشیدنی احتمالاً از نظر پایش دقیق وضعیت سلامتی عملکرد بهتری از گلکسی واچ خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که آیا غول فناوری کره‌ای این محصول را به‌صورت انبوه تولید خواهد کرد یا خیر. گفتنی است این شرکت همچنین پتنتی برای حلقه گلکسی به ثبت رسانده که تصویر مربوط به آن نشان می‌دهد ممکن است گجت پوشیدنی با هدست‌ها و عینک‌های واقعیت افزوده سامسونگ یکپارچه شوند.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات حلقه‌های هوشمند این است که حسگرهای آن باید دقیقاً با انگشت کاربر مطابقت داشته باشند. درواقع اگر حلقه به‌صورت دقیق روی انگشت قرار نگیرد و شل باشد، ممکن است نتواند پایش درستی انجام دهد و در پایش جریان خون، خوانش دقیقی ارائه ندهد. به‌علاوه، باید در نظر داشت که سامسونگ نمی‌تواند حلقه گلکسی را بیش‌ازحد سفت و سخت تولید کند. درواقع حلقه باید تا حدی انعطاف‌پذیر هم باشد، وگرنه کاربر برای استفاده از آن به‌صورت طولانی‌مدت ممکن است دچار مشکل شود.

یک راه‌حل برای رفع این مشکل استفاده از PCB انعطاف‌پذیر است که کاربران می‌توانند اندازه حلقه را بسته به ضخامت انگشتشان افزایش دهند. هنوز اطلاعات زیادی در مورد حلقه هوشمند سلامت گلکسی در دست نیست و باید دید در ادامه چه خبرهایی در مورد آن منتشر می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی