ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ساندبار سامسونگ
گجت ها

سامسونگ برای دهمین سال متوالی بزرگ‌ترین برند سازنده ساندبار جهان شد

سامسونگ از یک دهه پیش بزرگ‌ترین برند سازنده ساندبار در سطح جهانی بوده و تا سال 2023، این عنوان را حفظ کرده است.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰

سامسونگ اعلام کرد که بزرگ‌ترین برند سازنده ساندبار جهان در سال 2023 بوده است. حالا این شرکت کره‌ای برای دهمین سال متوالی برند برتر ساندبار در جهان شناخته می‌شود. مدل HW-Q990C این شرکت در سال 2023 بهترین ساندبار جهان لقب گرفت و قرار است مدل بعدی آن، یعنی HW-Q990D به‌زودی عرضه شود.

براساس گزارش SamMobile، سامسونگ از یک دهه پیش بزرگ‌ترین برند ساندبار در سطح جهانی بوده و تا سال 2023، این عنوان را حفظ کرده است. آخرین تجزیه‌وتحلیل بازار نشان می‌دهد که سامسونگ در سال گذشته میلادی، 18.8 درصد از سهم بازار و 20.3 درصد از سهم درآمد فروش ساندبارها را در سطح جهان در اختیار داشته است.

سامسونگ بزرگ‌ترین برند سازنده ساندبار در جهان

ساندبار سامسونگ

سامسونگ سال به سال نوآوری‌های جدیدتری به ساندبارهای خود اضافه کرده و همیشه فناوری محصولات صوتی خود را ارتقا داده است. برای مثال، فناوری Q-Symphony این شرکت تجربه شنیداری فراگیری با اسپیکرهای ساندبار و تلویزیون ایجاد می‌کند.

این شرکت کره جنوبی همچنین قابلیتی به نام SpaceFit Sound را معرفی کرده است که ساندبار را به‌طور خودکار با توجه به اتاقی که در آن قرار می‌گیرد، کالیبره می‌کند. چند سال پیش، سامسونگ از قابلیت Wireless Dolby Atmos نیز رونمایی کرد که برای استفاده از دالبی اتموس نیاز به سیم برای اتصال تلویزیون به ساندبار را برطرف می‌کرد.

سال گذشته میلادی، مدل HW-Q990C به‌دلیل صدای فوق‌العاده و خروجی صوتی 656 وات خود، بهترین ساندبار جهان در سال 2023 شناخته شد. این ساندبار قابلیت‌های مختلفی را درزمینه اتصال برای کاربران فراهم می‌کند و دارای دستیار صوتی الکسا است. همچنین در اوایل سال جاری میلادی، این شرکت از یک مدل ساندبار پرچمدار به نام HW-Q990D رونمایی کرد که به‌زودی عرضه می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی