ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

میان رشته ای

ایلان ماسک می‌خواهد سرزده به خانه مارک زاکربرگ برود تا با او مبارزه کند!

ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که در مراجعه‌اش به پالو آلتو، می‌خواهد به خانه مارک زاکربرگ برود تا با او مبارزه کند.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۰۹:۱۰

زاکربرگ دیروز اعلام کرد که چون ایلان ماسک درباره مبارزه جدی نیست، بهتر است این مبارزه را فراموش کنیم. اما حالا مالک ایکس در توییت جدیدی نوشته است که در سفرش به پالو آلتو به‌صورت سرزده به خانه زاکربرگ خواهد رفت تا با او مبارزه کند.

ایلان ماسک در توییت جدیدی در واکنش به حرف‌های زاکربرگ که گفته بود این مبارزه برگزار نمی‌شود، نوشت: «امشب برای آزمایش سیستم رانندگی FSD تسلا در پالو آلتو، از اتومبیل می‌خواهم که من را به خانه finkd@ [زاکربرگ] ببرد.»

او در ادامه نوشت که می‌خواهد جدیدترین قابلیت پخش زنده ایکس را آزمایش کند، بنابراین کاربران هم می‌توانند این ماجراجویی را تماشا کنند. ماسک افزود: «اگر خوش‌شانس باشیم و زاک واقعاً در خانه‌اش را باز کند، مبارزه برقرار است!»

ایلان ماسک در توییت دیگری در پاسخ به توییت نخست خود مدعی شد که به‌زودی مارک زاکربرگ با یادداشت جدیدی ظاهر می‌شود و اعلام می‌کند که چقدر مبارزه‌کردن را دوست دارد، اما بهانه‌هایی را برای عدم برگزاری این مسابقه ارائه خواهد کرد.

اندکی بعد سخنگوی زاکربرگ در متا به ورج اعلام کرد که مدیرعامل این شرکت درحال سفر است و در پالو آلتو نیست: «به‌علاوه، مارک این ورزش را خیلی جدی می‌گیرد و قرار نیست با کسی که همین‌طوری جلوی خانه‌اش ظاهر می‌شود، مبارزه کند.»

مارک زاکربرگ دیروز در پستی در تردز اعلام کرد که به‌نظر نمی‌رسد ایلان ماسک درباره این مبارزه جدی باشد، چون او یک تاریخ واقعی را تأیید نمی‌کند. به‌علاوه، مدیرعامل تسلا اخیراً گفته بود که شاید به جراحی نیاز داشته باشد و این اتفاق می‌تواند این مسابقه را مدت‌ها به تعویق بیندازد.

زاکربرگ در پست خود اعلام کرده بود که دوست ندارد مدام درباره چیزی که هرگز رخ نخواهد داد، شلوغ‌بازی کند. او خطاب به ماسک گفت: «بنابراین یا باید تصمیم بگیری که می‌خواهی این کار را انجام دهی و خیلی زود انجامش دهی، یا باید آن را فراموش کنیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • itookan
  itookan | ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

  این دو تا اسکل این بازی رو راه انداختن برای جلب توجه. شما هم دارید ناخواسته با توجه زیاد تو بازیشون شرکت میکنید.
  نکنید این کار رو لطفا

 • peyman17
  peyman17 | ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

  قشنگ ایسگا کرده این ذاکربرگو

مطالب پیشنهادی