ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مسابقه عکاسی
میان رشته ای

برندگان مسابقه عکاسی کمدی حیوانات خانگی 2023 اعلام شدند

برنده اصلی این مسابقه جایزه نقدی 500 پوندی، یک کیف دوربین جدید از ThinkTank و یک جایزه سفارشی دریافت کرده است.

چند هفته قبل فینالیست‌های مسابقه عکاسی کمدی حیوانات خانگی 2023 اعلام شدند و حالا برندگان این مسا‌بقه معرفی شده‌اند. «میشل ذوقزوقی»، با ثبت عکسی از دو بچه گربه خود موفق شده است تا جایزه اصلی را کسب کند.

ذوقزوقی یک عکاس حیات وحش حرفه‌ای اهل بیروت، لبنان است که در طول زندگی حرفه‌ای خود از گربه‌های وحشی بزرگ زیادی عکس گرفته است. حالا تصویر او از دو بچه گربه خود با نام‌ها «مکس» و «الکس» در مسابقه عکا‌سی کمدی حیوانات خانگی 2023 برنده جایزه اصلی شده‌ است.

اتفاقی که زندگی را دگرگون می‌کند

او می‌گوید:

«به‌عنوان یک عکاس حیات وحش، تا زمانی که مسابقه عکاسی کمدی حیوانات خانگی را کشف کردم، هرگز به ارسال عکس برای چنین مسابقه‌ای فکر نکرده بودم. این مسابقه بامزه و سرگرم‌کننده است و عکس‌های آن خنده‌دار هستند. بسیار خوشحال و مفتخرم که برنده این مسابقه شده‌ام، زیرا تمام فینالیست‌ها واقعاً فوق‌العاده بودند.»

ذوقزوقی به عنوان برنده اصلی این مسابقه جایزه نقدی 500 پوندی، یک کیف دوربین جدید از ThinkTank و یک جایزه سفارشی دریافت کرده است. او همچنین در دسته‌بندی «گربه» مسابقه نیز برنده شده است.

برنده منتخب مردمی مسابقه عکاسی

علاوه بر برنده اصلی، مسابقه عکاسی کمدی حیوانات 2023 شامل جایزه منتخب مردم نیز می‌شود. رأی‌دهندگان به این بخش، عکس زیر از «کریس پورز»، عکاس بریتانیایی با نام Barking را انتخاب کرده‌اند که همچنین در دسته‌بندی «سگ» جایزه اصلی را به خود اختصاص داده است.

پارس

«دایرا زلنتسووا» با عکسی از موش خرمای بامزه خود که «بودیکا» نام دارد، برنده دسته‌بندی «تمام موجودات» دیگر این مسابقه شده است.

اولین پیاده‌روی فضای باز

در ادامه این مطلب می‌توانید تمام تصاویر برنده در مسابقه عکاسی کمدی حیوانات خانگی سال 2023 را مشاهده کنید:

سه خاکستری
این فک دریایی است یا سگ؟
از توپ چشم برندار
تولد دوباره زورو
پیروزی
وقتی سوراخ‌کندن جدی می‌شود
ضربه آزاد فوتبال
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی