ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک مارک زاکربرگ
میان رشته ای

برگزاری مبارزه در ایتالیا؛ مارک زاکربرگ به صحت حرف‌های ایلان ماسک اعتمادی ندارد

مارک زاکربرگ در واکنش به حرف‌های جدید ایلان ماسک درباره برگزاری مبارزه در ایتالیا گفت هنوز حتی مطمئن نیست که این مبارزه برگزار شود.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ | ۰۹:۳۰

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، در پست جدیدی در شبکه اجتماعی تردز اعلام کرد که آماده مبارزه با ایلان ماسک است، اما رقیبش هنوز تاریخی را برای برگزاری این مسابقه نپذیرفته است. ماسک شب گذشته مدعی شد که مبارزه آن‌ها در ایتالیا برگزار می‌شود.

ایلان ماسک، مالک شبکه اجتماعی ایکس، در پستی در این پلتفرم اعلام کرد که مبارزه او با مدیرعامل متا روی پلتفرم‌های ایکس و متا پخش زنده خواهد شد. برگزارکننده این مسابقه نه UFC، بلکه بنیادهای خود ماسک و زاکربرگ خواهند بود. علاوه‌براین، هرچند مخاطبان در قاب تصویر این مبارزه خواهند دید، اما مبارزه‌ای از نوع مبارزات روم باستان خواهد بود و نباید منتظر یک مسابقه مدرن باشیم. ماسک همچنین مدعی شد که با نخست‌وزیر ایتالیا و وزیر فرهنگ این کشور صحبت کرده است و آن‌ها با برگزاری این مسابقه در یک مکان حماسی موافقت کرده‌اند. او می‌گوید تمامی عناصر این مسابقه ادای احترامی به گذشته و حال‌حاضر ایتالیا خواهد بود. عواید حاصل‌شده نیز به کهنه‌سربازان و البته بیمارستان‌های کودکان ایتالیا خواهد رسید.

مارک زاکربرگ می‌گوید روی حرف‌های ایلان ماسک توافق نشده است

در واکنش به این پست، مارک زاکربرگ در یادداشتی در شبکه اجتماعی تردز نوشت: «من عاشق این ورزشم و از همان روزی که ایلان من را به چالش کشید، آماده مبارزه هستم. اگر او یک روز بالاخره یک تاریخ واقعی را بپذیرد، خبرش را از من خواهید شنید. تا آن زمان، لطفاً فرض کنید که روی حرف‌های او توافقی صورت نگرفته است.»

زاکربرگ در ادامه این پست توضیحات بیشتری را هم اضافه کرد: «چشمم از ایلان آب نمی‌خورد، اما وقتی که آماده باشم، جزئیات مبارزه بعدی‌ام را به اشتراک می‌گذارم. دوست دارم وقتی رقابت می‌کنم، این کار را به‌نحوی انجام دهم که توسط ورزشکاران زبده و ممتاز این رشته مورد‌توجه قرار بگیرد. برای انجام این کار با سازمان‌های حرفه‌ای مثل UFC یا ONE همکاری می‌کنم تا موفق شوم.»

دفتر وزیر فرهنگ ایتالیا در واکنش به ادعای ماسک اعلام کرده است که آن‌ها با این میلیاردر درباره بحث‌های لجستیک این مسابقه حرف زده‌اند، اما به‌نظر نمی‌رسد که این مبارزه برخلاف ادعاهای قبلی در میدان تاریخی کولوسئوم برگزار شود. درواقع این مبارزه ظاهراً قرار نیست در پایتخت ایتالیا برگزار شود. فعلاً اطلاعات دقیق‌تری دراین‌باره در دسترس نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • Artemis 1964
    Artemis 1964 | ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

    ایلان جان من به تو باور دارم

  • Chatgpt
    Chatgpt | ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

    دو تا دیوونه

مطالب پیشنهادی