ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دونالد ترامپ
اینترنت و شبکه

دونالد ترامپ به‌طور ضمنی مارک زاکربرگ را تهدید کرد: عوامل تقلب در انتخابات را به زندان می‌اندازم

ترامپ با بیان جمله «زاکربرگ‌‎ها، مراقب باشید!» گفته که در صورت رئیس‌جمهور‌شدن تمام تقلب‌کنندگان انتخاباتی را برای مدت طولانی به زندان خواهد انداخت.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

«دونالد ترامپ» با انتشار پست جدیدی در شبکه اجتماعی Truth Social ضمن اشاره به «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا، گفت عوامل «تقلب‌های انتخاباتی» را به زندان خواهد انداخت.

ترامپ در پست خودش نوشت:

«تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است که اگر من به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شوم، تقلب‌کنندگان انتخاباتی را در سطوحی که قبلاً دیده نشده دنبال خواهم کرد و آن‌ها مدت طولانی به زندان می‌روند. از قبل می‌دانیم شما چه کسانی هستید. این کار را نکنید! زاکربرگ‌‎ها، مراقب باشید!»

ترامپ درحالی این پست تهدیدآمیز را منتشر کرده است که چهار ماه قبل در برنامه Squawk Box CNBC از فیسبوک را «دشمن مردم» نامیده بود. همچنین سال گذشته، خواستار برخورد قانونی با زاکربرگ شده بود و در Truth Social نوشت:

«او (زاکربرگ) در انتخابات تقلب کرده است. تمام سیستم فریبکارانه است. چرا او تحت تعقیب قرار نمی‌گیرد؟ دموکرات‌ها فقط می‌دانند چگونه تقلب کنند.»

گذشته پرحاشیه دونالد ترامپ و زاکربرگ

ترامپ و زاکربرگ تاکنون گذشته جنجالی و پرحاشیه‌ای داشته‌اند. او در دوران ریاست‌جمهوری‌اش از فیسبوک انتقاد و تهدید کرد که علیه این شرکت (و گوگل) به اتهام سوگیری علیه محافظه‌کاران شکایت خواهد کرد.

سپس سال 2020 که فیسبوک پس از حمله معترضان به ساختمان کنگره حساب ترامپ را مسدود کرد، جنجال بین آن‌ها شدت گرفت. زاکربرگ آن زمان به‌صورت ضمنی ترامپ را مسئول حمله به کنگره اعلام کرده بود و گفت:

«ما معتقدیم اجازه‌دادن به رئیس‌جمهور برای ادامه استفاده از خدمات ما در این دوره خطرات بسیار زیادی دارد؛ بنابراین مسدود شدن حساب‌های فیسبوک و اینستاگرام او را به‌طور نامحدود و حداقل به‌مدت دو هفته آینده تمدید می‌کنیم تا روند انتقال مسالمت‌آمیز قدرت به پایان برسد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی