ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گروه فناوری مالی هلو در مسیر توسعه برنامه حسابداری صنفی قرار گرفته است

هلو در مسیر توسعه محصولات تخصصی حسابداری متناسب با هر شغل و صنف.

گروه فناوری‌های مالی هلو در نشست خبری خود در الکامپ بیست‌وششم بر ضرورت استفاده از فناوری‌های نوین حوزه IT در توسعه کسب‌وکارها تأکید کرد. محصولات حسابداری گروه Apex از شرکت هلو نیز در راستای توسعه همین موضوع عرضه شده است.

«حمیدرضا صدیقیان راد»، مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات هلو، با اشاره به اینکه محصولات هلو به‌طور اختصاصی برای اصناف خاص تحت عنوان محصولات حسابداری APEX تولید شده، گفت: «محصولات تخصصی و متناسب با هر شغل و صنف ارائه می‌شود.»

به گفته صدیقیان، محصولات هلو برای شرکت‌های مختلف بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری بعد از نیازسنجی نوع کسب‌وکار و تلاش برای پاسخ به نیازهای حسابداری آن‌ها طراحی و اجرا شده است.

به گفته صدیقیان راد، برنامه‌ریزی هلو صرفاً برای ارائه خدمات به کسب‌وکارهای کوچک نیست و درحال تولید محصول مناسب برای کسب‌وکارهای بزرگ و همچنین است.

محصولات هلو زیرعنوان Apex برای کسب‌وکارهای الکترونیک و دیجیتال، غذا و رستوران، مد و پوشاک، خدمات وسیله نقلیه، خدمات ساختمانی و املاک ارائه می‌شود.

صدیقیان با یادآوری اینکه هلو نرم‌افزارهای حسابداری کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ متنوعی را وارد بازار کرده است، گفت: «از نظر ریالی محصولات نرم‌افزاری هلو برای شرکت‌ها از 200 هزار تومان تا 20 میلیارد تومان متناسب با معیار و نیاز مشتریان تولید شده است.»

به گفته او، هسته فناوری‌های جدید محصولات هلو در همین شرکت قرار دارد: «نیازهای مختلف استارتاپ‌ها و جامعه حسابداران استارتاپ‌ها هم توسط هلو موردتوجه قرار گرفته است. پوشش نیاز استارتاپ‌ها حتی درباره قانون جدید مودیان مالیاتی هم راهکار ارائه داده و به‌صورت رایگان در این حوزه هم امکانات ارائه می‌دهد.»

ایجاد راهکارهای IT محور برای توسعه کسب‌وکارها

«ابوالفضل میعادیان»، قائم‌مقام مدیرعامل هلو نیز در ادامه این نشست خبری با اشاره به تقسیم‌بندی هزینه‌های کسب‌وکار در کشورهای دنیا گفت: «برخی کسب‌وکارها با افزایش چالش اقتصاد مثل رویارویی با رکود یا تورم وارد مسیر هزینه و استفاده بیشتر از فناوری‌های نوآورانه مثل IT می‌شوند.»

به گفته او، این تصمیم از آنجایی است که راهکارهای IT محور درمجموع سرعت را بالا و هزینه را کاهش می‌دهند؛ هرچند در کشورهای توسعه‌نیافته به‌سمت مدیریت و کاهش هزینه پیش می‌روند و در نخستین گام هم هزینه‌های حوزه فناوری و IT را کاهش می‌دهند.

میعادیان در ادامه توضیحات خود با اشاره به کرونا و اثرات آن بر تغییر فرهنگ کاری، گفت: «پیش از کرونا ما در ایران هم این ساختار را پیش می‌بردیم، اما مواجهه با کرونا منجر به تغییر ساختار و توجه و تمرکز روند کاری کسب‌وکارها در حوزه IT شد.»

قائم‌مقام مدیرعامل هلو با تأکید بر اینکه استفاده از راهکارهای فناوری اطلاعات منجر به جهش در کسب و کارها می‌شود، گفت: «این جهش و پرش در تغییر رویکرد در اصناف هم مورد‌توجه قرار گرفته است.»

میعادیان با تأکید بر اینکه حرکت و عملکرد کسب‌وکارها در دنیا مبتنی بر جریان فناوری‌های هوشمند و IT است، گفت: «در همین راستا برای پاسخ به این نیازها سعی در تولید و عرضه محصولات IT محور کرده‌ایم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی