ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مراسم سالگرد شرکت ارتباط فردا با پیام «صعود به فردا» برگزار شد

در این مراسم، گزارشی در مورد عملکرد ارتباط فردا در سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های آن برای سال آینده ارائه شد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۴

مراسم سالگرد تأسیس شرکت ارتباط فردا با حضور و سخنرانی «حمید بنائیان»، معاون فناوری اطلاعات بانک آینده و «مسعود وکیلی‌نیا»، مدیرعامل شرکت ارتباط فردا همراه بود. در این مراسم گزارشی در مورد عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های آن برای سال آینده ارائه شد.

«مسعود وکیلی‌نیا»، مدیرعامل شرکت ارتباط فردا، درخصوص مهم‌ترین اهداف سال ۱۴۰۲ ارتباط فردا اظهار کرد: «بازاریابی درگاه‌های پرداخت اینترنتی، توسعه سرویس‌های خدمات مالی باز، توسعه کمی و کیفی کارت‌های پیش‌پرداخت، یکپارچه‌سازی آبانک، بهینه‌سازی شبکه‌های دستگاه خودپرداز، تعریف سرویس‌های جدید پرداخت، پیگیری اقدامات جهت ورود به بازار سرمایه اهداف ما در سال جاری بود.»

وکیلی‌نیا با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ سود عملیاتی شرکت نسبت به سال ۱۴۰۱، بیش از 80 درصد رشد داشته است، اظهار داشت که این شرکت در نیمه نخست امسال توانسته است ۱۴۰ درصد رشد سود خالص نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ثبت کند.

وکیلی‌نیا در تشریح جزئیات بیان کرد: «۴۱۹ نفر در مجموعه ارتباط فردا مشغول به کار هستند و در سال ۱۴۰۲ توانستیم حدود 100 درصد رشد در جذب منابع ریالی ایجاد کنیم. تعداد کاربران آبانک رشد ۲۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. همچنین آبانک در رویداد عصر تراکنش، جایزه «محصول منتخب» به انتخاب کاربران و خبرگان صنعت بانکداری را کسب کرد.»

به گفته مدیرعامل این شرکت، همراه کارت با ۲۱ میلیون نفر کاربر، دومین اپلیکیشن پرداخت کشور است و بیش از ۲۰ درصد کارت‌به‌کارت‌های موبایلی کشور از طریق همراه‌کارت انجام می‌شود. وکیلی‌نیا درباره دیگر خدمات شرکت ارتباط فردا افزود: «شاهد بیش از 80 درصد رشد در بهین فردا در جذب منابع بودیم. درخصوص فینوتک، درآمدهای عملیاتی ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته، بیش از سه برابر رشد داشته است. مبلغ تراکنش‌های تراکنش درگاه‌های پرداخت نیز بیش از 400 درصد افزایش یافته. همچنین برای پذیرش همراه‌کارت، ایران‌کارت و فینوتک در فرابورس ایران برنامه داریم و درنظر داریم که همراه‌کارت را به یک پلتفرم با ارائه سرویس‌های متنوع تبدیل کنیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی