ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«آرتین» در مراسم بزرگداشت روز فناوری هوش مصنوعی محصولات فناورانه خود را به نمایش گذاشت

«چت‌بات»، «احراز هویت» و «کنترل کیفیت مرکز تماس» از محصولات نمایش‌داده‌شده آرتین در این رویداد هستند.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۳ مهر ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۳

آرتین با هدف ارائه محصولات و سرویس‌های هوش مصنوعی، در مراسم بزرگداشت روز فناوری هوش مصنوعی حاضر شد. آرتین در قسمت نمایشگاهی این رویداد، محصولات «چت‌بات»، «احراز هویت» و «کنترل کیفیت مرکز تماس» را برای حاضران به نمایش گذاشت.

مراسم بزرگداشت روز فناوری هوش مصنوعی روز 19 مهرماه 1402 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار شد. در این رویداد متخصصان و فعالان حوزه هوش مصنوعی، دانشجویان کامپیوتر، هوش مصنوعی و رشته‌های مرتبط، شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه هوش مصنوعی، استارتاپ‌های فعال در‌زمینه هوش مصنوعی، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان حوزه فناوری حضور داشتند.

«ابوالحسن فیروزآبادی»، دبیر سابق شورای‌عالی فضای مجازی و رئیس سابق مرکز فضای مجازی کشور سخنران کلیدی این رویداد بود. فیروزآبادی درباره دنیای هوش مصنوعی و نیازهای کشور در این حوزه صحبت و تأکید کرد: «باید با استمرار و پیگیری این حوزه، تلاش کنیم تا پابه‌پای سایر کشورهای جهان در این حوزه قدم برداریم.»

همچنین «حسین اسلامی»، رئیس هیئت‌مدیره نصر تهران، «میلاد سجادی»، مدیرعامل مرکز نوآوری نکسترا، «سجاد نیری»، مدیرعامل تکنوتجارت و «علیرضا ماهیار»، مدیرعامل گروه ملی انفورماتیک، از اعضای پنل این رویداد بودند که از تجربیات و چالش‌های این حوزه سخن گفتند.

رویداد بزرگداشت روز هوش مصنوعی با هدف ارتقای سطح تعامل اکوسیستم هوش مصنوعی برگزار شد. همچنین در حاشیه این مراسم چهارمین رویداد سالانه Face Cup نیز آغاز به کار کرد.

گفتنی است آرتین کسب‌و‌کار هوش مصنوعی شرکت توسن‌تکنو بوده که علاوه بر دریافت گواهی دانش‌بنیان، موفق به دریافت گواهی امنیتی روی پلتفرم هوش مصنوعی خود نیز شده است. این مجموعه سعی دارد با محصولات هوش مصنوعی خود سطح دقت و کیفیت سازمان‌ها را ارتقا دهد و باعث افزایش رضایت مشتریان شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی