ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

روند رو به رشد درآمد «آپ»: درآمدزایی 851 میلیارد تومانی در مهرماه

گزارش عملکرد درآمد ماهیانه آپ در کدال منتشر شد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۸ آبان ۱۴۰۲ | ۰۸:۴۵

شرکت «آسان پرداخت پرشین» در مهرماه سال جاری به درآمد 851 میلیارد تومانی رسید تا روند روبه رشد درآمدی خود در سال 1402 را حفظ کند.

گزارش عملکرد یک ماهه آپ در کدال نشان می‌دهد این شرکت فعال در حوزه پرداخت طی یک ماه گذشته به بیش از 851 میلیارد تومان درآمد دست یافته است که بالاترین رقم در سال 1402 است. اصلی‌ترین مسیر درآمدی این شرکت، فروش پین و اعتبار است که حدود 793 میلیارد تومان گزارش شده است.

آپ از کارمزد تراکنش شاپرکی در ماه گذشته نزدیک به 47 میلیارد تومان، از پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی حدود 5.5 میلیارد تومان و از سایر حوزه‌ها نیز 6.2 میلیارد تومان درآمدزایی داشته است.

براساس اعلام «آسان پرداخت پرشین»، مبالغ درج شده از آخرین اطلاعات مالی شرکت استخراج شده است و با توجه به زمانبر بودن صورت وضعیت بانک ها و شاپرک، اطلاعات یاد شده به صورت برآوردی لحاظ شده است: «در صورت نهایی شدن اطلاعات درگزارشات آتی افشا خواهد شد.»

آپ از ابتدای سال تا پایان مهرماه، بیش از 5400 میلیارد تومان درآمد داشته است. میزان درآمد این شرکت در سال 1401 حدود 7300 میلیارد تومان گزارش شده بود. بایستی منتظر ماند و دید این مجموعه می‌تواند رکورد سال گذشته خود را بشکند یا خیر.

شرکت آسان پرداخت پرشین، طیف متنوعی از خدمات پرداخت الکترونیک از درگاه‌های مختلف را به کاربران و مشتریان خود عرضه می‌کند. پایانه فروش، کیف پول، درگاه پرداخت اینترنتی، کارتخوان فروشگاهی از جمله محصولات ارائه شده از سوی این شرکت است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی