ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدیرعامل آسیاتک در جمع کارفرمایان برتر سازمان تأمین اجتماعی

این مراسم با حضور «میرهاشم موسوی»، مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی، «حمیدرضا سیفی»، دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران و جمعی از مدیران سازمان برگزار شد.

پریسا سلامتی
نوشته شده توسط پریسا سلامتی | ۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۲۲

به گزارش روابط‌عمومی شرکت انتقال داده‌‌های آسیاتک، این شرکت در یازدهمین دوره از جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر سازمان تأمین اجتماعی که سه‌شنبه هفته جاری، اول اسفند ۱۴۰۲، در سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار شد، به‌‌عنوان کارفرمای برتر شرق استان تهران انتخاب گردید.

مهندس «محمدعلی یوسفی‌زاده» به‌دلیل رعایت نظم مالی آسیاتک در برابر تأمین اجتماعی و رضایت سازمانی و سرمایه انسانی آن در جشنواره ملی کارفرمایان برتر، به‌عنوان یکی از کارفرمایان برتر کشور انتخاب شد.

رعایت نظم مالی در برابر تأمین اجتماعی، رعایت دقیق قوانین کار، رضایت سازمانی و کارکنان، چشم‌اندازهای خود برای اشتغال‌آفرینی و برنامه‌ها و چشم‌اندازهای خود برای جلب رضایت و تعالی سرمایه انسانی و... از عوامل اصلی موفقیت و انتخاب مدیرعامل آسیاتک در میان برترین کارفرمایان سال 1402 بوده است. 

در این مراسم که با حضور «میرهاشم موسوی»، مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی، «حمیدرضا سیفی»، دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران و جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی و وزارت کار برگزار شد، از ۳۳ کارفرمای برتر در تمامی استان‌های کشور به‌دلیل نقش مؤثر آن‌ها در پیشبرد اقتصاد کشور و تعامل با سرمایه انسانی و تلاش برای تعالی آن‌ها تقدیر به‌عمل آمد.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در بهمن‌ماه 1382 درزمینه ارائه خدمات IT آغاز به‌ کار کرد و امروز پس از گذشت 20 سال در زمینه‌های متنوعی چون ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ ،LTE، اینترنت فوق‌سریع فیبر نوری (FTTH) و بی‌سیم (OWA) به کاربران خانگی و ارائه خدمات حوزه اینترنت و انتقال داده، خدمات حوزه مرکز داده (Data Center)، خدمات حوزه تلفن ثابت موسوم به آسیاتل و پیامک به کاربران سازمانی، داعیه‌دار ارائه کامل‌ترین راهکارهای ارتباطی خانگی و سازمانی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی