ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«آسیاتک» ۷ هزار خانوار «خوانسار» را تحت پوشش فیبر نوری قرار می‌دهد

آسیاتک پروژه فیبر نوری خوانسار را آغاز کرد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۹:۳۰

بیش از ۷ هزار خانوار خوانساری تحت پوشش اینترنت فوق سریع فیبر نوری آسیاتک قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی آسیاتک؛ آیین آغاز بهره‌برداری پروژه توسعه شبکه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهای شهرستان خوانسار در استان اصفهان، ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ با حضور «امیر محمدزاده لاجوردی»، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیران شرکت «انتقال داده‌های آسیاتک» و مدیران شهری در شهرداری خوانسار برگزار شد. در این مراسم از خدمات اینترنت فوق سریع فیبر نوری آسیاتک در یکی از کسب‌وکارهای این شهر رونمایی شد.

با آغاز بهره‌برداری این پروژه، بیش از ۷ هزار خانوار این شهرستان تحت پوشش اینترنت فوق سریع فیبر نوری آسیاتک قرار می‌گیرند. اکنون پروژه توسعه شبکه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهای آسیاتک در شهرهای داران، نجف آباد، گلپایگان و خمینی شهر نیز در جریان است و در آینده نزدیک نیز به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

گفتنی است آسیاتک علاوه بر استان اصفهان در استان‌های مازندران، تهران، آذربایجان شرقی، زنجان، سمنان، خراسان رضوی، لرستان، کرمانشاه، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و فارس متولی اجرای توسعه شبکه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهاست و تابه‌حال بیش از  هشت هزار و ۸۰۰ خانوار ایرانی در ۱۱ شهر کشور از این خدمات استفاده می‌کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی