ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مشکل احراز هویت اتباع خارجی در پلتفرم دیوار حل شد

تایید هویت کاربران، کیفیت آگهی‌ها، امنیت معامله‌ها و ارتباط در چت میان کاربران را افزایش می‌دهد.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۸

مشکل احراز هویت آنلاین اتباع خارجی در پلتفرم دیوار که چندی پیش از سمت سرویس‌دهنده قطع شده بود با تلاش تیم فنی این پلتفرم و استفاده از راهکاری جدید به صورت کامل برطرف شده است.

از مدتی قبل به دلیل قطع سرویس احراز هویت اتباع، فرایند احراز هویت این افراد برای استفاده از دیوار با مشکل روبرو شده بود. تیم فنی دیوار برای حل این مسئله برای مدتی سرویس موقتی برای احراز هویت به وسیله بارگذاری تصویر پاسپورت را راه‌اندازی کرد. با این حال تأیید هویت از این مسیر به دلیل نیاز به بررسی دقیق مدارک از سوی ناظر زمان‌بر بود و چون برخی از اتباع خارجی ساکن ایران نیز فاقد پاسپورت هستند برای همه کاربران اتباعی که مایل به فعالیت در دیوار هستند، مؤثر نبود. با راهکار جدید که اکنون با استفاده از سامانه شاهکار راه‌اندازی شده، اتباع می‌توانند احراز هویت خود را با استفاده از شماره تلفن همراه و اطلاعات پاسپورت یا کارت آمایش‌ به صورت سریع و آنلاین انجام دهند.

بررسی‌های دیوار نشان می‌دهد تنها طی ۲۴ ساعت از راه‌اندازی این سرویس میزان احراز هویت اتباع خارجی روی پلتفرم دیوار رشدی ۴۰ درصدی نسبت به قبل داشته است.

گفتنی است کاربران اتباع می‌توانند برای انجام فرآیند احراز هویت از طریق این (لینک) به منوی تأیید هویت در پنل کاربری خود وارد شده و در بخش ملیت گزینه اتباع خارجی را انتخاب کنند. سپس با وارد کردن شماره تلفن همراه، شماره پاسپورت یا شناسه یکتای کارت آمایش‌ فرایند احراز هویت‌ را انجام دهند.

با تایید هویت کاربران، علاوه بر افزایش کیفیت آگهی‌ها، امنیت معامله‌ها و ارتباط در چت میان کاربران نیز افزایش پیدا می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی