ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پایان فعالیت‌های باهمتا
فناوری ایران

«باهمتا» از پایان فعالیت‌های خود خبر داد: افقی برای فعالیت اقتصادی اثربخش نمی‌بینیم

«باهمتا» از پایان فعالیت‌های خود تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۰ دی ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۵

شرکت باهمتا که در زمینه پرداخت‌یاری فعالیت می‌کند، اعلام کرده است در تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲، به فعالیت‌های خود پایان می‌دهد.

باهمتا با انتشار بیانیه‌ای و با تاکید بر اینکه این تصمیم از سوی واقع‌بینی گرفته شده و نه از سوی ناامیدی، اعلام کرد: «شرایط اما به گونه‌ای رقم خورده که تصمیم گرفته‌ایم باهمتا را در این ایستگاه متوقف کنیم. این تصمیم نه از سر نا‌امیدی، که از واقع‌بینی است. برآوردِ ما از شرایط با انتظارات ما همخوانی ندارد و افقی برای یک فعالیت اقتصادی اثربخش و معنادار دیگر نمی‌بینیم.»

همچنین باهمتا اعلام کرده است که در راستای تعهد و مسئولیت‌پذیری خود، تا تاریخ اعلام شده پاسخگوی کاربران خواهد بود و سعی بر انتقال کاربران با کمترین اختلال خواد بود.

باهمتا با سخت و دشوار دانستن این تصمیم اظهار داشت: «شرایطِ سخت، تصمیم‌های سخت را می‌طلبد و بستن باهمتا همان تصمیم سخت و دشوار ما بود. ولی امیدواریم به ققنوسی که از خاکستر برخیزد تا بتوانیم اندوخته‌هایی که این مسیر به ما هدیه داد را در شرایط و فضایی دیگر به کار بگیریم.»

این شرکت ضمن تشکر و قدردانی از سرمایه‌گذاران، رسانه‌ها و شرکت‌های همکار اذعان داشت که بدون حمایت و همراهی کاربران این مسیر طی نمی‌شد و اعلام کرد: «از کاربران عزیز، تیم همدل، سرمایه گذاران حرفه‌ای، رسانه‌ها، شرکت‌های همکار و رقیب و همه افرادی که به ما اعتماد داشتند و در این مسیر با ما همراه بودند، یاد و قدردانی می‌کنیم که قطعا اگر حمایت و همراهی شما نبود این مسیر طی نمی‌شد.»

باهمتا یک سرویس پرداخت و دریافت پول بر اساس شماره موبایل است. این شرکت از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد و هم‌بنیان‌گذاران آن میلاد جهان‌دار، بهرنگ نوروزی‌نیا و علی حاجی‌زاده مقدم بودند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی