ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رئیس اتحادیه فناوران رایانه: واردات کالاهای IT در زمان انتخابات ممنوع شده است

واردات کالاهای IT با مشکل روبه‌رو شده است.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۵۰

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت واردات کالاهای IT به کشور در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری ممنوع شده است.

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه فناوران رایانه تهران، «محمدرضا فرجی تهرانی» در این مورد گفت: «ممنوعیت واردات کالاهای IT باعث سردرگمی مردم و افزایش نارضایتی واردکنندگان در این بازه زمانی حساس شده است. چراکه برخی واردکنندگان به سازمان‌های دولتی کالای مربوطه را فروختند و باید به تعهداتشان عمل کنند اما یک‌‌‌شبه و به‌دلایل نامشخص واردات برخی اقلام IT ممنوع می‌شود.»

او ادامه داد: «نمی‌دانیم هدف از این ممنوعیت، آن هم در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری، چیست. مصرف‌کننده در بازار به‌دنبال خرید کالای مربوطه است اما زمانی که از فروشنده می‌شنود کالای مربوطه در بازار موجود نیست، معترض و دلسرد می‌شود. این رفتارها از سوی برخی مدیران وزارت صمت درحالی رخ می‌دهد که در این بازه زمانی کاندیدای ریاست‌جمهوری به‌دنبال جلب رضایت مردم و آمدن آنها بر سر صندوق‌های رأی هستند.»

فرجی تهران همچنین گفت: «اعمال این نوع ممنوعیت‌ها از سوی وزارت صمت نه‌تنها بازار را دچار التهاب می‌کند، بلکه باعث قهر مردم از صندوق‌های رأی می‌شود.»

فرجی تهرانی که هم‌زمان نایب‌رئیس اتاق اصناف تهران نیز است، از عملکرد دولت انتقاد کرد و گفت: «در دوره سه‌ساله شهید رئیسی، وزارت صمت و اقتصاد برخی بخشنامه‌ها را به‌اشتباه صادر می‌کرد و با دوندگی‌ها و نامه‌نگاری‌ها با مدیران این وزارت‌خانه‌ها، برخی از این اشتباهات اصلاح می‌شد. با مذاکره جلوی گرانی و التهاباتی را که ممکن بود در بازار ایجاد شود، می‌گرفتیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی