ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

کمک بازار و اهالی صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی به سیل‌زدگان سیستان

بخشی از درآمد بازار در روز ۲۷ اسفند به این هدف اختصاص پیدا می‌کند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۱

بازار، میزبان برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی، به همراه شماری از توسعه‌دهندگان ایرانی بخشی از درآمد خود در روز ۲۷ اسفند را به کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کنند.

در آخرین ماه سال ۱۴۰۲ متاسفانه هموطنان‌مان در مناطق زیادی از استان سیستان و بلوچستان گرفتار سیل خانمان‌سوز و سختی شدند و خسارت‌های فراوانی به زیرساخت‌های شهری و روستایی، خانه‌ها، زمین‌های کشاورزی و دام‌ها وارد شده که پیامدهای آن ادامه‌دار است و در وصف نمی‌گنجد.

بازار بر آن شده است که این بار هم با مشارکت و همراهی توسعه‌دهندگان، مسئولیت اجتماعی خود را در حمایت از همو‌طنان سیل‌زده و آسیب‌دیده ایفا کند.

توسعه‌دهندگانی که در این امر انسانی مشارکت می‌کنند، ۱۵ درصد از درآمد خود در روز یکشنبه (۲۷ اسفند‌ماه) را به کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان اختصاص خواهند داد و بازار نیز به همین میزان مشارکت خواهد کرد.

بازار جزئیات اقدام‌های آتی در راستای این هم‌افزایی و شیوه‌ی هزینه‌کرد مبالغ را پس از مشاوره با کارشناسان و بررسی دقیق‌تر نیازمندی‌های منطقه، مشخص و به زودی اعلام خواهد کرد.

بر اساس اعلام بازار، برنامه‌‌ها و بازی‌های مشارکت‌کننده در این کمپین، در روز یکشنبه ۲۷ اسفند در صفحه‌ی اول بازار در لیست ویژه‌ای به نمایش در خواهد آمد تا کاربران هم در صورت تمایل سهمی ایفا کنند.

پیش از این هم اهالی صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی بارها در کمک به هموطنان سیلزده و زلزله‌زده، از جمله در ساخت مدرسه‌ای در روستای زلزله‌زده‌ی زالوآب کرمانشاه و تجهیز مدارس در خوی، همکاری و مشارکت کرده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی