ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدیرعامل شاتل استعفا کرد

شنیده‌ها حاکی از این است که «میرطاووسی» مدیرعاملی شاتل را برعهده خواهد گرفت.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۱

«احمدرضا نخجوانی» برای بار سوم در طی یک سال گذشته از سمت مدیرعاملی شاتل استعفا کرد. پیگیری‌های دیجیاتو از رئیس هیئت مدیره شاتل حکایت از این دارد که با استعفای نخجوانی موافقت شده است.

پس از سومین استعفای مدیرعامل شاتل و درخواست او برای عدم تمدید مدیرعاملی‌اش در هفته پایانی شهریور، شنیده‌ها حاکی از این است که این بار، هیئت مدیره شاتل استعفای او را تأیید کرده و قرار است «میرطاووسی» مدیرعاملی این شرکت را برعهده گیرد.

نخجوانی بیش از 15 سال است که به عنوان مدیرعامل شاتل فعالیت کرده است، اما به نظر می‌رسد طی یک سال گذشته، شرایط آن طور که مطابق میل او است پیش نمی رود.

براساس شنیده‌ها، استعفای نخجوانی به چالش‌های مختلف در سطح سهام‌داران، شرایط نا به سامان اقتصادی و به ویژه صنعت ارتباطات ثابت و سیاست‌های حاکمیتی باز می‌گردد. سیاست‌هایی همچون فیلترینگ، ایجاد محدودیت‌های دسترسی گسترده، قیمت گذاری و البته سیاست‌های مداخله گرانه.

اولین استعفای نخجوانی به اواخر شهریور سال گذشته باز می‌گردد، هم زمان با اختلال‌های شدید اینترنت و درست یک روز پیش از فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ، او از تعبیر «رسیدن کارد به استخوان» استفاده و استعفا کرد.

اما با این استعفا موافقت نشد.

استعفای دوم او به بهمن 1401 باز می‌گردد. نخجوانی با انتشار ویدئویی که مخاطبین آن کارمندان شاتل بود، خبر داد که به زودی و تا پایان سال، از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار می‌رود.

او از گذشت «دوره گذار» سخن گفته بود و به نظر می‌رسد اکنون زمان این موضوع فرا رسیده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (5 مورد)
  • oranio jepotghe
    oranio jepotghe | ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

    من سه سال شاتل داشتم ، مواردی همچون قیمت های بالا ، کیفیت حتی از مخابرات هم پایینتر و پشتیبانی نامطلوب نظر بنده رو نسبت به شاتل عوض کرد.

مطالب پیشنهادی