ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

سهام‌داران آسیاتک در مجمع عمومی درباره اعضای هیئت مدیره جدید تصمیم‌گیری می‌کنند

با وجو تعطیلی چهارشنبه به علت گرمای هوا، مجمع آسیاتک برگزار خواهد شد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۹:۱۷

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام آسیاتک پس از یک تنفس چند روزه، فردا برگزار خواهد شد. سهام‌داران در این جلسه درباره اعضای هیئت مدیره جدید تصمیم‌گیری خواهند کرد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک؛ سهامداران این شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت (منتهی به اسفند ۱۴۰۱) که چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود، درباره ترکیب و اعضای هیئت مدیره تصمیم‌گیری می‌کنند. 

مجمع عمومی عادی سالیانه مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، منتهی به اسفند ۱۴۰۱، چهارشنبه هفته جاری (۱۱ مرداد) در مرکز نوآوری و شتابدهی «رایمون» برگزار می‌شود. در این مراسم، اعضای هیئت مدیره به صورت حضوری و آنلاین میزبان سهامداران حقیقی و حقوقی هستند و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این آدرس، در مراسم حضور داشته باشند.  

این مراسم، در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه پیشین برگزار می‌شود و سهام‌داران درباره ترکیب و اعضای هیئت مدیره تصمیم‌گیری می‌کنند.

لازم به ذکر است که آسیاتک با انتشار اطلاعیه‌ای در کدال، اعلام کرد با وجود تعطیلی فردا، چهارشنبه ۱۱ مرداد، مجمع این شرکت راس ساعت ۱۰ برگزار خواهد شد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده پیشین که ۲۸ تیر ۱۴۰۲ برگزار شد، مدیرعامل آسیاتک درباره عملکرد و دستاوردهای این مجموعه طی یک سال اخیر گزارش داد و سهام‌داران درباره صورت‌های مالی مربوط به سال مالی منتهی اسفند ۱۴۰۱ گفت‌وگو کرده و به ازای هر سهم ۱۲۰ ریال، معادل ۱۲ تومان سود در نظر گرفتند.

همچنین درباره انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ تصمیم‌گیری کردند. علاوه بر این، سهام‌داران در مجمع فوق‌العاده درباره اصلاح برخی مواد اساسنامه و تطابق آن با نمونه سازمان بورس گفت‌وگو کرده و آن را تصویب کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی