ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بزرگترین گردهمایی علاقه‌مندان بیت‌کوین ایران بزودی برگزار می‌شود

در این همایش متخصصین حوزه ترید، بلاک‌چین، ماینرها و صاحبان صرافی هر کدام از نقطه نظر خود تحلیل‌هایی از آینده‌ای بیت‌کوین می‌گویند.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۳

بزرگترین گردهمایی علاقه‌مندان بیت‌کوین ایران «همایش دیفایردی سوم» ۲۷ بهمن در سالن ۵۰۰ نفره کتاب‌خانه ملی ایران بصورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. این رویداد به‌مناسب چهارمین هاوینگ بیت‌کوین که مهم‌ترین اتفاق در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود برگزار می‌شد. در این همایش متخصصین حوزه ترید، بلاک‌چین، ماینرها و صاحبان صرافی هر کدام از نقطه نظر خود تحلیل‌هایی از آینده‌ای بیت‌کوین می‌گویند.

رویداد دیفایردی سوم توسط رسانه دیفایر برگزار می‌شود، رسانه دیفایر بصورت تخصصی به آموزش و پوشش اخبار این حوزه می‌پردازد و هدف آن آگاهی بخشی بیشتر به جامعه درمورد خطرات و فرصت‌های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال است.

بیتکوین، به عنوان اولین و مهم‌ترین ارز دیجیتالی موجود، همواره مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. چهارمین هاوینگ بیتکوین که بعد از چهار سال دارد دارد اتفاق می‌افتد، یکی از تغییرات مهمی است که در ساختار پروتکل بیتکوین اعمال شده است و بسیاری از متخصصین این حوزه اعتقاد دارند در این هاوینگ بزرگترین رشد قیمتی بیت‌کوین را شاهد خواهیم بود.

هاوینگ دقیقا چیست؟

هاوینگ یا Halving بیت کوین رخدادی است بعد از ماین هر ۲۱۰۰۰ بلاک بردروی بلاک چین و تقریباً هر چهار سال یک بار رخ می‌دهد و پاداش استخراج ماینرها را ۵۰ درصد کم می‌کند. در حال حاضر پاداش استخراج ۶.۲۵ بیت‌کوین است و پس از هاوینگ به ۳.۱۲۵ خواهد رسید. هاوینگ تا حدود سال ۲۱۴۰ ادامه پیدا می‌کند و در آن زمان بیت کوینی برای استخراج وجود نخواهد داشت و رسما بیت‌کوین مانند طلا و الماس و دیگر دارایی‌ها محدود می‌شود.
از آنجایی که رویداد هاوینگ در واقع نرخ عرضه بیت کوین‌های جدید یا همان عرضه را نصف می‌کند، به عقیده کارشناسان این رویداد تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت بیت کوین می‌گذارد و می‌تواند ارزش بیت کوین را در طول زمان افزایش دهد.

ثبت نام در رویداد

اگر علاقه‌مند به دنیای رمزارزها الخصوص بیت‌کوین هستید، می‌توانید از اینجا در رویداد ثبت‌نام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی