ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«فیلیمو مدرسه» در روزهای آلودگی هوا برای دانش آموزان رایگان شد

دانش‌آموزان پایه‌های تحصیلی اول تا نهم می‌توانند با کد تخفیف ارائه شده، به رایگان از خدمات فیلیمو مدرسه استفاده کنند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۵ آذر ۱۴۰۲ | ۱۶:۵۵

«فیلیمو مدرسه»اعلام کرد در روزهای آلودگی هوا که دانش‌آموزان به‌صورت مجازی درس می‌خوانند برای جلوگیری ازعقب نماندن از تحصیل و عدم کاهش کیفیت آموزشی، خدماتش را به مدت یک هفته رایگان خواهد کرد.

در این روزها، آلودگی هوا بسیاری از دانش‌آموزان در سراسر کشور را خانه‌نشین کرده است. آموزش مجازی در این ایام به خصوص در مقاطع تحصیلی پایین‌تر می‌تواند بر پایه درسی بسیاری از دانش‌آموزان تأثیر بسزایی داشته باشد.

در همین راستا فیلیمو مدرسه تصمیم گرفته است تا خدمات خود را برای پایه‌های اول تا نهم رایگان کند. دانش‌آموزان این مقاطع می‌توانند با وارد کردن کد Bihava درسایت فیلمو مدرسه به صورت رایگان به مرور و یادگیری درس‌های عقب افتاده بپردازند.

بعد از ورود به سایت این پلتفرم و وارد کردن کد فعال‌سازی، دانش‌آموز می‌تواند به مدت یک هفته از امکانات رایگان سایت استفاده کند و به مرور مباحث درسی خود بپردازد تا کمترین میزان افت آموزشی را در مدت مجازی شدن مدارس تجربه کند. فیلیمو مدرسه این امکان را برای همه دانش‌آموزان فراهم کرده است که در هر مکان و زمانی بتوانند دروس خود را دنبال کرده و یاد بگیرند.

بنابر اعلام این مجموعه سیستم هوش مصنوعی فیلیمو مدرسه به طور مداوم ناظرعملکرد دانش‌آموزان است و به آن‌ها اطلاعات دقیقی از پیشرفتشان ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است طی یک هفته گذشته مدارس مقاطع تحصیلی مختلف استان‌های تهران، اصفهان، یزد و... بابت آلودگی هوا تعطیل شدند. پدیده‌ای که متأسفانه چندسالی است سلامت مردم را تحت تأثیر قرار داده و همچنین گریبان‌گیر سیستم آموزشی کشور شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی