ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

استخدام راحت‌تر با «بانک رزومه» دیوار امکان‌پذیر می‌شود

امکان جدید دیوار به تازگی برای شهر تهران فعال شده و قرار است پس از مدتی در شهرهای دیگر هم در دسترس کاربران قرار گیرد.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۸

با استفاده از امکان جدید «بانک رزومه» دیوار کارفرماها به رزومه هزاران کارجو دسترسی پیدا می‌کنند و افراد جویای کار هم می‌توانند راحت‌تر به شغل مورد نیازشان برسند.

پلتفرم دیوار به تازگی امکان جدیدی با عنوان «بانک رزومه» را خدمات خود اضافه کرده است. امکانی که به کارفرماها و کارجوها کمک می‌کند سریع‌تر از گذشته یکدیگر را پیدا کنند.

شرکت‌ها و کارفرماهایی که قصد جذب سریع و راحت نیرو، بدون نیاز به انتشار آگهی‌ در پلتفرم‌های مختلف را دارند می‌توانند از طریق «بانک رزومه» به مشخصات هزاران کارجو دسترسی داشته باشند و بعد از بررسی رزومه آن‌ها، افراد مورد نیاز خود را انتخاب و استخدام کنند.

در این بخش جدید، افراد جویای کار هم می‌توانند رزومۀ خود را (مشابه آگهی در دسته‌های دیگر) منتشر کنند. کارجویان می‌توانند از طریق وب‌سایت دیوار وارد دسته جدید بانک رزومه شده و در بخش ثبت‌رزومه اطلاعات خود را ثبت کنند.

اولین نسخه «بانک رزومه» به تازگی برای شهر تهران فعال شده و قرار است پس از مدتی در شهرهای دیگر هم در دسترس کاربران قرار گیرد.

سال گذشته حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از طریق دیوار توانستند کار پیدا کرده و استخدام شوند. این امکان جدید می‌تواند باعث شود که افراد بیشتری به شغل مورد نظرشان برسند و کارفرماها هم سریع‌تر و راحت‌تر از گذشته نیروی مدنظرشان را پیدا کنند.

کاربران می‌توانند برای استفاده از «بانک رزومه» از طریق این لینک اقدام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی