ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

دفتر داتین در اصفهان به‌صورت رسمی آغاز به کار کرد

داتین دفتر جدیدش در اصفهان را با هدف توسعه همه جانبه و افزایش دسترسی برابر به فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری راه‌اندازی کرده است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۴۹

داتین دفتر جدید خود در اصفهان را افتتاح کرد. براساس اعلام این مجموعه هدف از راه‌اندازی دفتر جدید، توسعه همه‌جانبه، همکاری با نیروهای متخصص و افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری عنوان شده است.

داتین پیش از این دفتری در مشهد را راه‌اندازی کرده بود و حال دفتری را در اصفهان تجهیز کرده است و در نظر دارد این توسعه را براساس پتانسیل موجود در شهرهای مختلف کشور ادامه دهد.

«محمد نژادصداقت»، مدیرعامل داتین با بیان اینکه فراگیری در جمعیت یک سازمان، اساس رشد و پویایی است، گفت:

«ما در داتین خود را متعهد می‌دانیم که موانع شغلی را تا جای ممکن از بین ببریم و شرایطی را فراهم کنیم تا افراد از مناطق مختلف با دیدگاه‌های متفاوت بتوانند به داتین بپیوندد و در کنار یکدیگر همکاری‌های بهتری را با هدف انجام کارهای بزرگتر برای مشتریان‌مان رقم بزنیم.»

عبور از محدودیت‌های جغرافیایی و تمرکززدایی از پایتخت، از اهداف داتین در سال‌های اخیر عنوان شده است تا با فراهم کردن این شرایط، فرصت‌های یادگیری، نگرش‌های گوناگون و توسعه‌های آتی در آن تقویت شود. در همین راستا نیز داتین از چند سال پیش، جذب همکار از سراسر کشور را آغاز کرد و با کنار گذاشتن محدودیت‌های جغرافیایی، همه متخصصان نرم‌افزار را از تمام ایران گرد هم جمع کرده است.

بنابر اعلام این شرکت، بیست نفر از همکاران داتین از تیم‌های توسعه محصول در دفتر اصفهان مشغول به فعالیت هستند و بر اساس نیازهای توسعه‌ای داتین، جذب نیرو در اصفهان پیش‌برده خواهد شد. همچنین در آگهی‌های شغلی داتین از این پس نام اصفهان نیز به‌عنوان یکی از دفاتر فعال داتین ثبت می‌شود.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این دفتر با حضور مدیران و همکاران داتین روز چهارشنبه 21 تیرماه در فضای کار اشتراکی آبی سفید برگزار شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی