ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

داتین حامی رویداد کد اند کافی
فناوری ایران

 برگزاری رویداد «کد اند کافی» با حمایت داتین

دورهمی هفتگی متخصصان حوزه نرم‌افزار سراسر کشور با نام «کد اند کافی»، با حمایت «داتین» در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز درحال برگزاری است.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

رویداد «کد اند کافی» (Code&Coffee) که دورهمی هفتگی متخصصان حوزه نرم‌افزار سراسر کشور است، با حمایت «داتین» در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز درحال برگزاری است.

به گزارش دیجیاتو، کد اند کافی، رویدادی هفتگی است که به‌صورت گردهمایی و با هدف شبکه‌سازی و گسترش دانش در جامعه برنامه‌نویسی کشور برگزار می‌شود. در این رویداد، برنامه‌نویسان دانش و تجربه‌هایشان را با یکدیگر به‌ اشتراک می‌گذارند و تلاش می‌کنند در کنار برقراری و حفظ ارتباط، سبب به‌روزرسانی دانش عمومی در زمینه برنامه‌نویسی شوند.

حمایت داتین از رویداد سراسری Code&Coffee و جامعه‌سازی

«محمدحسین راشد محصل»، مدیر دفاتر استانی داتین، درخصوص حمایت این شرکت از رویداد کد اند کافی می‌گوید: «از آنجایی که ترویج ایده‌ها، حل مسائل و چالش‌های برنامه‌نویس‌ها و همچنین توسعه دانش افراد مشتاق در این حوزه از هدف‌هایی‌ست که کد اند کافی در ایران دنبال می‌کند، ما در داتین حامی این رویداد شدیم تا علاوه‌بر جامعه‌سازی، شاهد رشد جامعه نرم‌افزاری در سراسر کشور باشیم.»

راشد محصل با بیان اینکه داتین از افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری حمایت می‌کند، گفت: «امیدواریم با حمایت از رویداد کد اند کافی، در گسترش و ارتقای دانش برنامه‌نویسی در کشور نقشی مؤثر داشته باشیم و با همراهی سایر ذی‌نفعان این حوزه، امکان توسعه و به‌اشتراک‌گذاری آن را در سایر استان‌های کشور فراهم آوریم.»

کد اند کافی تاکنون بیش از ۳۵ جلسه دورهمی در شهرهای مشهد و اصفهان داشته و به‌تازگی نیز یک دورهمی در شیراز برگزار کرده است. این دورهمی درحال توسعه در تمامی شهرهای ایران است و تا پایان خردادماه، قزوین میزبان دیگری برای کد اند کافی خواهد بود. این دورهمی هفتگی در اصفهان با مشارکت فضای کار اشتراکی آبی سفید و در مشهد با مشارکت کارخانه نوآوری برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی