ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گزارش ایران تلنت منتشر شد: برتری فناپ در میان هلدینگ‌های فناوری اطلاعات

براساس گزارش ایران تلنت، فناپ در میان هلدینگ‌های فناوری اطلاعات رتبه برتر را گرفت.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۲۲ آذر ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۵

گزارش «جذاب‌ترین کارفرمایان ایران» که به‌تازگی توسط ایران‌تلنت منتشر شده است، نشان می‌دهد فناپ با کسب رتبه چهارم، در بین ۱۰ گزینه اول موردتوجه کارجویان قرار دارد و تنها هلدینگ فناوری اطلاعات است که برنامه‌نویسان آن را برای کارکردن انتخاب کرده‌اند.

سومین نظرسنجی شرکت‌های رویایی کارجویان که توسط ایران‌تلنت انجام شده است نشان می‌دهد که برنامه‌نویسان، رویای کارکردن در شرکت فناپ را در سر می‌پرورانند و فناپ یکی از ۱۰ گزینه‌ای است که کارجویان آن را برای کارکردن انتخاب می‌کنند.

گزارش جامع جذاب‌ترین کارفرمایان ایران طبق نظرسنجی از کاربران ایران‌تلنت و کارجویان در فضای اینترنت، در محورهای مختلف کاری تهیه شده و شرکت‌کنندگان در آن به این سوال پاسخ داده‌اند که رویای کارکردن برای کدام شرکت را دارند.

این آمار برمبنای مشارکت ۱۰ هزار و ۶۵۷ نفر در نظرسنجی ایران‌تلنت به دست آمده است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که فناپ تنها هلدینگ‌ فناوری اطلاعات و ارتباطات است که مورد توجه کارجویان قرار دارد و در میان گزینه‌های رویایی برنامه‌نویسان برای کارکردن دیده‌ می‌شود.

در این نظرسنجی شرکت داتین از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فناپ نیز در میان ۱۰ شرکت در حوزه فناوری اطلاعات، نرم‌افزار و تجارت الکترونیک قرار دارد که کارکنان بالاترین امتیاز را به آن داده‌اند.

شرکت زیتل از دیگر شرکت‌های هلدینگ فناپ هم در میان شرکت‌های فناوری ارتباطات، مخابرات و شبکه، توانسته بالاترین امتیاز را از کارکنان خود از منظر شرایط ایده‌آل کاری، دریافت کند.

زیتل همچنین در گروه شغلی کامپیوتر و برنامه‌نویسی، در میان بالاترین شرکت‌هایی قرار دارد که برنامه‌نویسان از شرایط همکاری با آن راضی بوده‌اند.

در این نظرسنجی شرکت ابرآروان نیز در میان ۱۰ شرکت رویایی در صنعت فناوری اطلاعات، نرم‌افزار و تجارت الکترونیک، مورد توجه کارجویان قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی