ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

تأمین مالی طرح «دانش مان اینترنت اشیا» بر سکوی اینوستوران قرار گرفت

سکوی مالی اینوستوران فرصت سرمایه‌گذاری در طرح دانش مان اینترنت اشیا را فراهم کرده است.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۱

سکوی مالی «اینوستوران» از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مالی پاسارگاد، فرصت سرمایه‌گذاری در طرح «دانش مان اینترنت اشیا» را فراهم کرده است.

سکوی مالی «اینوستوران» که به‌صورت تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری جمعی یا کرادفاندینگ فعالیت می‌کند، طرح دانش مان اینترنت اشیا را برای تأمین مالی روی سایت خود قرار داد.

«کرادفاندینگ» یکی از مدل‌های سرمایه‌گذاری کم‌ریسک و پرسود به شمار می‌رود که به‌صورت رسمی تحت نظارت شرکت فرابورس ایران است و اینوستوران مطابق با این مدل، فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری را در اختیار سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی قرار می‌دهد.

آکادمی اینترنت اشیای دانش مان با هدف فرهنگ‌سازی دانش اینترنت اشیا و ایجاد بستر تخصصی آموزشی درزمینه اینترنت اشیا، فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است.

تمامی افراد حقیقی می‌توانند از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ میلیون تومان در این طرح سرمایه‌گذاری کرده و سود سالانه ۴۲ درصد دریافت کنند. شرکت‌های حقوقی نیز درصورت تمایل می‌توانند از ۵۰۰ هزار تومان تا ۷میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان در این طرح سرمایه‌گذاری و سود سالانه ۴۲ درصد دریافت کنند. هر سه ماه یک بار نیز ۱۰.۵ درصد از سود تعیین‌شده به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود. این سرمایه‌گذاری بسیار کم‌ریسک و مطمئن است و سرمایه‌گذاران، ضمانت پرداخت سرمایه خواهند داشت.

جزئیات بیشتر درباره نحوه سرمایه‌گذاری در طرح دانش مان اینترنت اشیا در سایت اینوستوران قرار دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی