ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رایتل به مناسبت عید فطر بسته اینترنت با تخفیف ارائه می‌دهد

رایتل به مناسبت فرا رسیدن عید فطر، بسته اینترنت با تخفیف به مشترکان خود می‌دهد. مشترکین رایتل در روزهای 12 و 13 اردیبهشت به‌ مناسبت عید سعید فطر می‌توانند بسته اینترنت 7 گیگابایت 7 روزه ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۱۰

رایتل به مناسبت فرا رسیدن عید فطر، بسته اینترنت با تخفیف به مشترکان خود می‌دهد.

مشترکین رایتل در روزهای 12 و 13 اردیبهشت به‌ مناسبت عید سعید فطر می‌توانند بسته اینترنت 7 گیگابایت 7 روزه را به قیمت 14هزار تومان تهیه کنند. البته با محاسبه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، قیمت نهایی این بسته اینترنت رایتل برای عید فطر، 15هزار و 260 تومان است.

خرید و فعالسازی بسته ویژه عید فطر رایتل از 2 طریق امکان پذیر است. روش اول شماره‌گیری کد دستوری #225* با شماره رایتلی است. پس از شماره‌گیری این کد، بایستی بسته مورد نظر را انتخاب کنید.

اینترنت رایتل عید فطر

سپس می‌توانید از دو روش «پرداخت بانکی» یا «پرداخت از اعتبار» جهت خرید و فعالسازی بسته اقدام کنید. در صورتی که از مشترکین اعتباری رایتل بوده و موجودی اعتبارتان کم تر از 15هزار و 300 تومان است بایستی از گزینه یک استفاده کنید.

همچنین این بسته را می‌توانید از طریق اپلیکیشن «رایتل من» خریداری و فعال کنید. با نصب این اپ یا استفاده از نسخه وب آن، بایستی شماره تلفن را ثبت و وارد رایتل من شوید و به منو «خرید بسته» مراجعه کنید.

رایتل

سپس گزینه «ویژه عید فطر» را انتخاب کنید.

رایتل من

با کلیک روی بسته موجود، مشخصات آن به شما نمایش داده می‌شود. مبلغ بسته 14هزار تومان بوده که با محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در نهایت بایستی برای آن مبلغ 15هزار و 260 تومان بپردازید.

خرید بسته عید فطر رایتل

در صورت تمایل با کلیک روی گزینه پرداخت، به درگاه بانکی منتقل شده و می‌توانید بسته را خریداری کنید. همچنین با استفاده از کد غیر فعال سازی رومینگ رایتل نیز می‌توانید نسبت به خاموش‌کردن این قابلیت اقدام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • حمید ریولی
    حمید ریولی | ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

    اینم خوب نیس هزینه اش زیاده

مطالب پیشنهادی