ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گزارش ویدیویی دیجیاتو از محصولات همکاران سیستم در رویداد باهم ۱۴۰۲

غرفه‌های مختلفی در رویداد باهم همکاران سیستم حضور دارند که دستاوردها و خدمات این شرکت را به مشتریان ارائه می‌کنند.

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۳ دی ۱۴۰۲ | ۲۰:۴۳

رویداد باهم 1402 همکاران سیستم در نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. همکاران سیستم در این رویداد، جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارد که بعضی از آنها از جدیدترین فناوری‌های روز بهره می‌برند و به‌اصطلاح، روی لبه تکنولوژی قرار دارند. در ادامه طی گزارش ویدیویی دیجیاتو، با مدیران بخش‌های مختلف همکاران سیستم در مورد محصولات این مجموعه گفتگو می‌کنیم.

رویداد باهم 1402 همکاران سیستم میزبان تمام بخش‌های فعال در این شرکت بزرگ است؛ شرکتی که بیش از ۲۰۰۰ نیروی متخصص در آن گرد هم آمده‌اند و به بیش از 107 هزار مشتری این شرکت خدمت‌رسانی می‌کنند. این رویداد تا پنجم دی ماه در سالن 41 نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود که به گفته مدیران همکاران سیستم استقبال قابل توجهی از آن شده است. مشروح گزارش ویدئویی دیجیاتو از غرفه‌های همکاران سیستم را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

محصولات و دستاوردهای همکاران سیستم در رویداد باهم ۱۴۰۲

یکی از غرفه‌های این نمایشگاه به شرکت «ابرآمد» اختصاص دارد که در زمینه خدمات ابری فعالیت می‌کند. یکی دیگر از غرفه‌های این شرکت نیز درباره ارائه خدمت به کارخانه‌هاست. ارائه دستاوردها و اقدامات همکاران سیستم در حوزه هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و راهکارهای هوشمند تجاری در غرفه‌های دیگر رویداد باهم صورت می‌گیرند.

در این ویدئو گفت‌وگویی با «سهراب صادقی‌زاده» درباره خدمات همکاران سیستم برای کارخانه‌ها، «سعید رحمان» درباره ابرآمد و ارائه خدمات ابری و دستاوردهای این شرکت داشتیم. «محسن طلایی» نیز درباره برنامه همکاران سیستم برای راهبری بازار محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی به دیجیاتو توضیح داد. «رویا عسگری» از اینترنت اشیا و برند «پایوند» گفت و «یاسر غلامزاده» نیز توضیحاتی درباره هوشمندی کسب‌وکار یا BI ارائه کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی