ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همکاران سیستم رویداد تخصصی «باهم 1402» را برگزار می‌کند: به‌دنبال به‌اشتراک‌گذاری تجارب و دستاوردها

شش عنوان سمینار، 22 عنوان کارگاه تخصصی و نمایشگاهی از راهکارهای مبتنی بر فناوری‌های جدید در این رویداد برگزار می‌شود.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۵

رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» شرکت همکاران سیستم دی‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. هدف از این رویداد به‌اشتراک‌گذاری تجربیات و معرفی دستاوردها عنوان شده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی همکاران سیستم، رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» از 2 تا 5 دی‌ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سالن ۴۱) برگزار می‌شود. همکاران سیستم این رویداد را با هدف به‌اشتراک‌گذاری تجربیات حاصل از همراهی با طیف گسترده‌ای از کسب‌وکارها در اندازه‌های مختلف در مسیر توسعه و تحول فرایندهای سازمانی و همچنین معرفی دستاوردها و نمونه‌های موفق در این حوزه برگزار می‌کند. 

موضوعات روز دنیای تکنولوژی و فناوری همچون رایانش ابری، تحول دیجیتال، هوش مصنوعی و هوش تجاری از جمله موضوعات کارگاه‌ها و سمینارهای رویداد باهم هستند. بعلاوه، فضای تعامل و گفتگو با متخصصان این حوزه‌ها در کنار آشنایی با آخرین تحولات کسب و کار، متاثر از راهکارهای نرم افزاری فناورانه، برای شرکت کنندگان در این رویداد فراهم شده است. 

باهم 1402 سروش پلاس

رویداد «باهم ۱۴۰۲» که قرار است در فضایی ۵۰۰۰ متری برگزار شود، شامل نمایشگاه، کارگاه، سمینار و جلسات گفتگو با مدیران و متخصصان همکاران سیستم است که برای میزبانی از مشتریان همکاران سیستم، فعالین کسب و کار، دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی تدارک دیده شده است.

6 عنوان سمینار و 22 عنوان کارگاه‌ تخصصی

در جریان رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» قرار است 6 عنوان سمینار کاربردی، با تمرکز بر موضوعات روز کسب‌و‌کارهای ایرانی و متناسب با نیازهای روز بازار در حوزه فناوری، ازجمله رایانش ابری، هوش مصنوعی، علم داده و… برگزار شود. به‌علاوه، سامانه مؤدیان به‌عنوان یکی از دغدغه‌های روز در حوزه مالیات، از دیگر موضوعاتی است که در بخش کارگاهی به آن پرداخته خواهد شد. 

در بخش کارگاهی نیز همکاران سیستم قصد دارد ۲۲ عنوان کارگاه تخصصی، با هدف معرفی آخرین و جدیدترین محصولات و دستاوردهای همکاران سیستم در مسیر زنجیره ارزش شرکت‌ها، از تولید تا توزیع را برای شرکت‌کنندگان این رویداد برگزار کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی