ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همراه اول بسته ویژه اعیاد شعبانیه ارائه می‌دهد

این بسته‌ها در اختیار مشترکان دائمی، اعتباری و همچنین مشترکان انارستان قرار می‌گیرند.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۸

همراه اول به‌مناسبت فرارسیدن ماه شعبان، بسته اعیاد شعبانیه را به مشترکین خود ارائه می‌دهد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت ماه شعبان و ولادت‌های موجود در بهمن ماه، بسته ویژه اعیاد شعبانیه را برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و همچنین مشترکان انارستان ارائه می‌دهد.

بسته اعیاد شعبانیه ویژه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول شامل «سه گیگابایت اینترنت و سه ساعت مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» می‌شود که متقاضیان می‌توانند این بسته سه روزه را با ۶۰ درصد تخفیف، به قیمت ۱۲ هزار تومان تهیه کنند. مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند با شماره گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۱ مربع» اقدام به خریداری و فعالسازی این بسته کنند.

مشترکان انارستان نیز می‌توانند بسته سه روزه ویژه اعیاد شعبانیه شامل «یک گیگابایت اینترنت و سه ساعت مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» را با ۶۰ درصد تخفیف، به قیمت سه هزار تومان خریداری کنند. خریداری این بسته توسط مشترکان سیم‌کارت انارستان نیز از طریق شماره گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» امکانپذیر است.

این بسته‌ها در مرحله اول در بازه زمانی سه‌شنبه ۲۴ تا پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ فعال و امکان خرید و فعالسازی برای مشترکان فراهم می‌شود. مرحله دوم نیز هم‌زمان با نیمه شعبان و از شنبه ۵ اسفند تا دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ فعال می‌شود و متقاضیان می‌توانند نسبت به خرید و فعالسازی اقدام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی