ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

آشنایی با بسته‌های مکالمه همراه اول: نامحدود با دوستانتان صحبت کنید

تعریف اتفاقات یک روز یا مرور خاطرات قدیمی می‌تواند منجر به ساعت‌ها مکالمه تلفنی شود، اما این وسط همواره نگرانی بابت اعتبار و هزینه قبض تلفن وجود دارد. اگر شما از آن دست افرادی هستید ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۲ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۸

تعریف اتفاقات یک روز یا مرور خاطرات قدیمی می‌تواند منجر به ساعت‌ها مکالمه تلفنی شود، اما این وسط همواره نگرانی بابت اعتبار و هزینه قبض تلفن وجود دارد. اگر شما از آن دست افرادی هستید که مکالمه‌های طولانی مدت دارید، با ما همراه شوید تا با طرح مکالمه نامحدود همراه اول بیشتر آشنا شوید.

یکی از طرح‌های تشویقی همراه اول برای مشترکین، ارائه بسته مکالمه درون شبکه است. بسته‌های متنوعی بدین منظور طراحی شده‌اند تا مشترکین بتوانند با هزینه کمتری، مدت زمان بیشتری مکالمه کنند. خاص‌ترین آنها نیز بسته مکالمه نامحدود همراه اول است که می‌توان در ساعت معینی از شبانه‌روز از آن استفاده کرد.

کد مکالمه نامحدود همراه اول

«شب‌‌های روشن» نام طرح مکالمه نامحدود همراه اول است که با فعالسازی آن می‌توان از ساعت 11 شب تا 7 صبح، مکالمه رایگان داخل شبکه داشت. #333*10* کد دستوری مکالمه نامحدود همراه اول است که با شماره‌گیری آن، می‌توانید این سرویس را فعال کنید.

مکالمه نامحدود همراه اول

فعالسازی مکالمه بی‌نهایت این اپراتور در سه بازه زمانی یک روزه، یک هفته یا یک ماهه ممکن است. از منوی نمایش داده شده مدت زمان مورد نیاز خود را انتخاب کنید، سپس قیمت بسته به شما نمایش داده شده و برای تأیید عدد یک را ارسال کنید.

برای یک روز مکالمه نامحدود باید هزار تومان، برای یک هفته 6 هزار تومان و ماهانه نیز 22 هزار تومان پرداخت کرد. توجه داشته باشید که هزینه این بسته از اعتبار مشترکین اعتباری کسر و برای مشترکین دائمی روی قبض آنها حساب خواهد شد.

پس از تأیید و کسر هزینه، پیامکی مبنی بر فعالسازی موفق بسته برایتان ارسال می‌شود که می‌توانید در ساعات ذکر شده، به طور نامحدود با دوست یا پارتنرتان مکالمه کنید. لازم به یادآوری است که طرف دوم مکالمه نیز بایستی مشترک همراه اول باشد.

بسته‌های متنوع مکالمه

همان طور که ذکر شد امکان استفاده از بسته نامحدود تنها در ساعات مشخصی از شبانه‌روز وجود دارد. در صورتی که قصد دارید هزینه مکالمه‌تان را در طول روز کاهش دهید، می‌توانید از سایر بسته‌های این اپراتور استفاده کنید.

این بسته‌ها یک ماهه هستند و قیمت آنها نیز متناسب با مدت زمان مکالمه تعیین شده‌اند. این مدت زمان نیز برای مشترکین اعتباری و دائمی متفاوت است.

عنوان بستهنوع سیم‌کارتقیمتکد دستوری
ماهانه 150 دقیقهاعتباری9400 تومان1#*3371*10*
ماهانه 200 دقیقهدائمی10900 تومان1#*3371*10*
ماهانه 250 دقیقهاعتباری14900 تومان2#*3371*10*
ماهانه 300 دقیقهدائمی15900 تومان2#*3371*10*
ماهانه 400 دقیقهاعتباری22900 تومان3#*3371*10*
ماهانه 500 دقیقهدائمی24900 تومان3#*3371*10*
ماهانه 600 دقیقهاعتباری32900 تومان1#*4*3371*10*
ماهانه 750 دقیقهدائمی34900 تومان1#*4*3371*10*
ماهانه 800 دقیقهاعتباری41900 تومان1#*4*3371*10*
ماهانه هزار دقیقهدائمی44900 تومان2#*4*3371*10*

گفتنی است این بسته‌ها را می‌توانید از طریق فروشگاه همراه اول نیز فعال کنید. همچنین امکان فعالسازی از طریق همراه من نیز وجود دارد.

اپلیکیشن همراه من

پس از ورود به این اپلیکیشن به بخش بسته‌ها بروید، سپس از تب «مکالمه» روی گزینه «خرید بسته جدید» بزنید. از منوی نمایش داده شده «مکالمه» را انتخاب کنید. سپس در صفحه جدید بسته‌های موجود به شما نمایش داده می‌شود، پس از انتخاب بسته مورد نیازتان، روی گزینه «از اعتبار» بزنید تا مبلغ از اعتبار شما کسر و بسته برایتان فعال شود.

جمع‌بندی

در این مطلب با روش خرید مکالمه نامحدود همراه اول آشنا شدید. لازم به ذکر است به هزینه‌های گفته شده، 9 درصد مالیات ارزش افزوده اضافه می‌شود. برای مشترکین اعتباری در زمان فعالسازی بسته از اعتبار کسر شده و برای مشترکین دائمی نیز در صورتحساب محاسبه می‌شود. همچنین نحوه استفاده از مکالمه نامحدود ایرانسل یک ماهه را طی مطلبی دیگر برای شما توضیح داده‌ایم.

بنابر اعلام همراه اول، امکان فعالسازی همزمان بسته‌های مکالمه با سایر بسته‌های مکالمه مثل طرح نامحدود و محدود وجود ندارد. این بسته‌های مکالمه، رزرو یا تمدید خودکار ندارند. برای استعلام از وضعیت خود نیز می‌توان از کد دستوری *#3370*10* استفاده کرد.

سؤالات متداول کاربران

بسته مکالمه نامحدود همراه اول همیشه در دسترس است؟

خیر، بنابر اعلام این اپراتور، مشترکین تنها در ساعات مشخصی از شبانه‌روز می‌توانند از آن بهره ببرند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی