ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

چطور آهنگ پیشواز ایرانسل را حذف کنیم؟

ساده‌ترین راه غیر فعال کردن آهنگ پیشواز آن هم در شرایطی که کد آهنگ را بخاطر نمی‌آورید، استفاده از پیامک است.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۲ تیر ۱۴۰۲ | ۱۵:۲۲

آهنگ پیشواز یکی از انتخاب‌هایی است که شاید بعد از مدتی قصد داشته باشید آن را لغو کنید. حذف آهنگ پیشواز ایرانسل راه‌های غیرفعال‌سازی متفاوتی دارد که با آنها آشنا می‌شویم.چند روش غیرفعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل برای مشترکین این اپراتور فراهم شده است تا بتوانند بسته به انتخاب خود، از یکی از آنها برای حذف این سرویس اقدام کنند.در ادامه با آموزش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل به شما کمک می‌کنیم تا به راحتی این سرویس را از روی خط خود حذف کنید.

فهرست مطالب

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با پیامک

ساده‌ترین روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل آن هم در شرایطی که کد آهنگ را بخاطر نمی‌آورید، استفاده از پیامک است. این روش حذف پیشواز ایرانسل بدون کد به سادگی قابل اجراست.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

برای استفاده از سرویس لغو پیشواز ایرانسل، می‌توانید درخواست مورد نظرتان را به سرشماره با کد حذف پیشواز ایرانسل 7575 پیامک کنید و سپس نتیجه درخواست خود را بلافاصله در پیامک ارسالی مشاهده کنید. برای غیرفعال‌سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می‌توانید از روش ارسال کد GHF به سرشماره کد حذف پیشواز ایرانسل 7575 استفاده کنید.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

همچنین اگر می‌خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می‌توانید کد ENS را به این شماره ارسال کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود.

برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می‌توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا به صورت کلی، این کار را انجام دهید. در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید، می‌توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره 7575 ارسال کنید. کد حذف پیشواز ایرانسل در این روش شاید کارآیی بیشتری هم داشته باشد.

استفاده از کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل (کد دستوری)

 کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل #7*777* یک روش غیرفعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل است. ابتدا این کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل را شماره گیری کرده و در مرحله بعد، گزینه «سرویس آهنگ پیشواز» را انتخاب کنید.

در ادامه گزینه «سرویس آهنگ پیشواز عادی» را انتخاب کنید و در این مرحله آهنگ پیشواز شما مشخص خواهد شد. عدد گزینه آن را انتخاب کنید. حالا کد آهنگ پیشواز شما مشخص می‌شود. با انتخاب گزینه حذف و تائید نهایی، حذف پیشواز ایرانسل برای شما انجام خواهد شد. در ادامه راه دیگری به جز کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل برای این‌که چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را حذف کنیم، وجود دارد.

حذف پیشواز ایرانسل بدون کد (از طریق سایت)

بسیاری از کاربران می‌پرسند که حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد، چگونه است؟ ابتدا وارد سایت ایرانسل شوید و در مرحله بعد وارد سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل شوید. در این بخش همه تغییراتی که برای آهنگ پیشواز خود لازم دارید در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این قسمت به شما اجازه ویرایش یا حذف پیشواز ایرانسل داده می‌شود.

سرویس پیشواز ایرانسل

وارد پروفایل خود در پیشواز هوشمند شوید و پیشوازهای فعال من را باز کنید. در ان مرحله اگر آهنگ پیشواز برای شما فعال باشد با کلیک روی سه نقطه مقابل کلمه فعال، با دو گزینه غیر فعال‌سازی و حذف روبرو می‌شوید.

ایرانسل

بعد از انتخاب گزینه حذف، یک بار دیگر از شما در خواست تائید حذف خواسته می‌شود. در صورت کلیک روی گزینه تائید، آهنگ پیشواز به طور کامل حذف خواهد شد.

ایرانسل

در این مرحله بخش پیشوازهای فعال شما خالی خواهد شد و در قسمت پایین سمت راست پیغام حذف را خواهید دید. درنهایت حذف پیشواز ایرانسل بدون کد انجام شده است.

پیشواز ایرانسل

کد لغو پیشواز ایرانسل با استفاده از سامانه مخصوص

اگر کد آهنگ پیشواز خود را دارین کافیست کد # کد آهنگ پیشواز* 5* 777* را شماره گیری کنید. اما اگر کد آهنگ پیشواز ایرانسل خود را ندارید باید اول کد آن پیدا کنید. برای این کار باید کد # 2*777* را شماره گیری کنید و با کد مخصوص هر پیشواز، از آن به‌عنوان کد غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل استفاده نمایید.

بعد از شماره‌گیری کد دستوری، پیامی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی کد آهنگ پیشواز ایرانسل شماست. در این مرحله با شماره گیری # کد آهنگ پیشواز* 5* 777* می‌توانید آهنگ پیشواز ایرانسل خود را حذف کنید. کد لغو پیشواز ایرانسل در این قسمت نیز کاربرد خاص خودش را دارد.

در نهایت هم اگر امکان حذف با هیچ یک از این روش‌ها ممکن نشد، با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید تا آهنگ پیشواز شما به شکل دستی حذف شود. با این حال کم پیش می‌آید که استفاده از روش کد لغو پیشواز ایرانسل جواب ندهد.

برای دریافت کد فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول نیز می‌توانید مطلب دیگر دیجیاتو را بخوانید. لغو پیشواز همراه اول را نیز در مطلبی دیگر به‌شما آموزش داده‌ایم.

اگر شما هم در مورد این‌که «چگونه پیشواز ایرانسل را حذف کنیم»، سوال یا تجربه مشابهی دارید، می‌توانید آن را از بخش نظرات با دیجیاتو در ارتباط بگذارید.


سؤالات متداول کاربران در رابطه با کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل چیست؟

مشترکین این اپراتور با استفاده از کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل #7*777* می‌توانند برای لغو این سرویس اقدام کنند. لغو پیشواز ایرانسل از طریق سرشماره پیامکی 7575 نیز میسر است.

چگونه اهنگ پیشواز ایرانسل را برداریم؟

در مطلب بالا آموزش تخصصی را برای این کار با شما به‌اشتراک گذاشته‌ایم. بنابراین برای یافتن پاسخ سؤال «چگونه اهنگ پیشواز ایرانسل را برداریم؟»، با دیجیاتو همراه باشید.

چگونه کد حذف آهنگ پیشواز ایرانسل را پیدا کنیم؟

اگر قصد غیرفعالسازی آهنگ پیشواز ایرانسل را دارید و از کد آن اطلاعی ندارید، در بالا روش‌های متفاوتی را برای استعلام کد حذف پیشواز ایرانسل توضیح داده‌ایم. از آن‌ها می‌توانید به‌عنوان کد غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل نیز استفاده کنید.

چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را بدون استفاده از کد لغو پیشواز ایرانسل حذف کنیم؟

با مراجعه‌ به سایت ایرانسل، وارد حساب کاربری سیم‌کارت خود شوید تا امکان مدیریت و یا حذف پیشواز ایرانسل در اختیارتان قرار گیرد. در این روش نیازی به استعلام جداگانه کد حذف پیشواز ایرانسل هم نخواهید داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی